• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Szczepienia przeciw COVID-19 bez zapisu do 24.12

Najnowszy artukuł na ten temat Co ze szczepieniami uchodźców?
Od 2 do 24 grudnia każda osoba z ważnym e-skierowaniem będzie mogła przyjechać do punktu szczepień powszechnych i od razu przyjąć szczepienie.
Od 2 do 24 grudnia każda osoba z ważnym e-skierowaniem będzie mogła przyjechać do punktu szczepień powszechnych i od razu przyjąć szczepienie. fot. Piotr Hukało / Trojmiasto.pl

- Od 2 grudnia do Wigilii Bożego Narodzenia wszystkie osoby z wystawionym e-skierowaniem będą miały możliwość zaszczepienia się w punktach szczepień powszechnych (PSP) bez konieczności wcześniejszego zapisania się - poinformowało Ministerstwo Zdrowia.Szczepienia przeciw COVID-19 w Trójmieście. Znajdź punkt szczepień


Szczepiłe(a)ś się przeciw COVID-19?

Zobacz wyniki (1341)
Do 24 grudnia każda osoba z ważnym e-skierowaniem będzie mogła przyjechać do punktu szczepień powszechnych i od razu przyjąć szczepienie.

Czytaj też: Certyfikat COVID przedłużony na rok po trzeciej dawce

Jak wyjaśnia Ministerstwo Zdrowia, wszystkim punktom szczepień powszechnych przekazano informację o tym, że w związku z rozpoczęciem akcji szczepień bez konieczności wcześniejszego zapisania się powinny w ramach swoich terminów przeznaczyć odpowiednią liczbę wolnych miejsc.

W przypadku dużego zainteresowania każdy punkt będzie mógł dokonywać zamówień uzupełniających w Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych, w zależności od indywidualnych potrzeb placówki.  

Czytaj też: COVID-19. Apel o weryfikowanie certyfikatów

Zaszczepieni bez limitówOd 1 do 17 grudnia obowiązują też nowe obostrzenia w związku z pojawieniem się nowego wariantu koronawirusa SARS-CoV-2 - Omikron. Oznacza to, że m.in. do sklepów, kin czy restauracji będzie mogło wejść mniej osób. Do tych limitów nie są wliczane osoby zaszczepione.

Czytaj też: Nowe obostrzenia od 1 grudnia przez nowy wariant koronawirusa

Opinie wybrane


wszystkie opinie (113)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wydarzenia

Konferencja On Duty
konferencja
maj 20-21
piątek - sobota
Gdynia, Akademia Marynarki Wojennej
530 zł
Bezpłatne masaże terapeutyczne
badania, konsultacje
maj 26-27
czwartek - piątek, g. 15:00
Gdynia, Medyczna Gdynia Sp. z o.o.
Wstęp wolny
Konsultacje dla kobiet
konsultacje
maj 26
czwartek, g. 10:00 - 15:00
Gdańsk, Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
Wstęp wolny

Ogłoszenia polecane

Najczęściej czytane