• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Motocykle, parada i nauka badania piersi już w weekend

ws
24 maja 2023, godz. 15:00 
Opinie (31)
W tym roku odbędzie się już II edycja zlotu, podczas której z udziałem motocyklistek i motocyklistów organizatorzy będą wspierać budowanie świadomości zdrowotnej kobiet i mężczyzn. W tym roku odbędzie się już II edycja zlotu, podczas której z udziałem motocyklistek i motocyklistów organizatorzy będą wspierać budowanie świadomości zdrowotnej kobiet i mężczyzn.

Aż 80 proc. zmian nowotworowych piersi jest wykrywanych przez same kobiety lub ich partnerów. 27 maja kobiety i mężczyźni na motocyklach pomogą zwrócić uwagę na to, jak ważne jest regularne badanie piersi.27 maja pod Gdynią odbędzie się Zlot motoCYClovy 2023 - II edycja promująca profilaktykę raka piersi. Hasło przewodnie to: "Kobiece piersi potrzebują co najmniej tyle miłości, ile dostaje od Ciebie Twój motocykl".

Mężczyźni też chorują na raka piersi Mężczyźni też chorują na raka piersi
- Celem projektu Zloty motoCYClove jest nagłaśnianie i promowanie profilaktyki raka piersi. Na co dzień w Medicorum Centrum Zdrowia wykonujemy różne badania, w tym USG piersi. Nasi lekarze, zaniepokojeni dużą liczbą wykrywanych nowotworów złośliwych, zgłosili nam swoje spostrzeżenia. Postanowiliśmy nie być obojętni i w nieco innej formie przekazywać istotę regularnych badań piersi - przekonuje Marta Sadowska-Warta, inicjatorka i główna realizatorka projektu Zloty motoCYClove, a także położna i motocyklistka z pasji.

Bezpłatne badania, parada i atrakcjeZlot motoCYClovy 2023 rusza o godz. 14:00. Przez 2 godziny uczestnicy będą mogli nauczyc sie jak prawidłowo wykonywać samobadanie, warsztatów z położnymi, odpocząć w strefie motocyklisty, a także poradzić się w kwestii swojego motocykla w mobilnym warsztacie, prowadzonym przez BMW Motorrad Zdunek. Dodatkowo będzie loteria motocyklowa, w której każdy los wygrywa.

Młoda pacjentka z rakiem jest zagubiona. Młoda pacjentka z rakiem jest zagubiona. "Polskę wyróżnia wzrost śmiertelności"
- O godz. 16:00 ruszamy wspólnie w paradę motoCYClovą do Mechelinek i z powrotem, aby zrobić trochę hałasu na mieście i wzmocnić przekaz, który nam przyświeca. Jednocześnie na parkingu odbywać się będzie event z koncertami, więc atrakcji nie zabraknie - zapowiadają organizatorzy.
ws

Wydarzenia

Zlot motoCYClovy - II edycja 2023 promująca profilaktykę raka piersi. (4 opinie)

zlot, imprezy i akcje charytatywne

Miejsca

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (31)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Młodzieżowa Grupa Wsparcia

80 zł
warsztaty

Depresja? Pomożemy ci ją pokonać

konsultacje

Festiwal Dobrego Porodu

14,99 zł
warsztaty

Najczęściej czytane