• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Impladent Medical & Dental Clinic - nowa klinika medycyny estetycznej

30 sierpnia 2019 (artykuł sprzed 4 lat) 
  •  - Medycyna estetyczna, to nie tylko zdrowy, ładny wygląd, ale również zwiększenie poczucia własnej wartości. Fakt, że jesteśmy zadowoleni z własnego wyglądu sprawia, że czujemy się pewniejsi w kontaktach z innymi ludźmi i mamy po prostu lepsze samopoczucie - mówi dr Magdalena Ziemlewska, właścicielka kliniki medycyny estetycznej Impladent Medical & Dental Clinic.

Popularność zabiegów, dzięki którym możemy cofnąć oznaki upływającego czasu, rośnie z roku na rok. O tym, co jest obecnie na topie oraz o bogatej ofercie Impladent Medical & Dental Clinic rozmawiamy z dr Magdaleną Ziemlewską, właścicielką kliniki.W ostatnich latach zainteresowanie zabiegami medycyny estetycznej znacznie wzrosło. Z czego może to wynikać?

Magdalena Ziemlewska: Wynika to z coraz większej świadomości oraz dążenia do utrzymania młodego wyglądu i zdrowia. W ofercie stale przybywa nowych zabiegów i technologii, które stanowią istotne wsparcie w dążeniu do piękna. Świadomi pacjenci wiedzą, że z wiekiem nasza skóra i ciało zmienia się, traci jędrność i elastyczność oraz pojawiają się pierwsze zmarszczki. Medycyna estetyczna jest odpowiedzią na te problemy i pomaga "zatrzymać czas".

W medycynie estetycznej chodzi wyłącznie o poprawę wyglądu?

Medycyna estetyczna, to nie tylko zdrowy, ładny wygląd, ale również zwiększenie poczucia własnej wartości. Fakt, że jesteśmy zadowoleni z własnego wyglądu sprawia, że czujemy się pewniejsi w kontaktach z innymi ludźmi i mamy po prostu lepsze samopoczucie. W dzisiejszych czasach chcemy mieć wpływ na swój wygląd. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie stomatologii estetycznej, dające wiele radości i niejednokrotnie zmieniające życie naszych pacjentów oraz rosnące zapotrzebowanie na tego typu zabiegi zainspirowały nas do wprowadzenia w Impladent Medical & Dental Clinic nowych usług właśnie z tej dziedziny.

Jakie są największe atuty Impladent Medical & Dental Clinic?

Piękno twarzy, cery oraz zębów tworzy nierozerwalną całość naszego wizerunku. Medycyna estetyczna to dziedzina, dzięki której możemy utrzymać młodość i witalność skóry, niwelując przy tym jej ewentualne defekty. Dlatego też, aby zagwarantować naszym pacjentom sukces i przewidywalny efekt leczenia, rozpoczęliśmy współpracę z doświadczonymi lekarzami medycyny estetycznej, specjalistami dermatologii i chirurgii. Wierzymy, że profesjonalizm lekarzy i odpowiednie wyposażenie kliniki ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo pacjenta i osiągnięcie trwałych, pięknych efektów terapii.

Laserów na rynku jest wiele, ale tylko nieliczne kliniki, w tym Impladent, dysponują laserami klasy premium firmy Fotona Lasers, co wpływa na efekty finalne i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Laserów na rynku jest wiele, ale tylko nieliczne kliniki, w tym Impladent, dysponują laserami klasy premium firmy Fotona Lasers, co wpływa na efekty finalne i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.
Jedną z dziedzin medycyny estetycznej, która w ostatnich latach rozwinęła się najbardziej jest laseroterapia. Co Impladent Medical & Dental Clinic ma w tym zakresie do zaoferowania?

Laseroterapia rozwija się z dnia na dzień i trudno wyobrazić sobie bez niej nowoczesną medycynę estetyczną. Na rynku pojawiają się coraz lepsze urządzenia, przeznaczone do wykonywania zabiegów na twarz i ciało. Jedną z najbezpieczniejszych i najmniej inwazyjnych metod, a zarazem dającą najlepsze rezultaty, jest fototerapia. Warto się jej poddać, kiedy tylko pojawią się zmarszczki czy przebarwienia. Tym bardziej, że zabiegi laserowe zapewniają komfort, wygodę i dają niesamowite efekty.

Jakim sprzętem dysponuje klinika?

Laserów na rynku jest wiele, ale tylko nieliczne kliniki, w tym Impladent, dysponują laserami klasy premium firmy Fotona Lasers, co wpływa na efekty finalne i bezpieczeństwo wykonywanych u nas zabiegów. Co więcej, jako jedna z niewielu klinik, możemy zaoferować pacjentom najszersze spektrum zabiegów odmładzających, dzięki posiadaniu trzech laserów o różnej długości światła - Er:YAG, Nd:YAG, Dioda.

Jakie zabiegi z użyciem lasera cieszą się największą popularnością?

Naszym flagowym zabiegiem z użyciem lasera i hitem wśród zabiegów laserowych jest EndoLifting Fotona 3D, wykonywany zarówno na zewnętrznej powierzchni twarzy, jak i wewnątrz jamy ustnej. Zabieg ten w unikalny sposób modyfikuje kolagen i elastynę w wielu warstwach tkanek, umożliwiając tym samym osiągnięcie trwałego ujędrnienia oraz wypełnienia skóry. EndoLifting Fotona 3D składa się z trzech etapów - Endolifting, Resurfacing oraz Fotoodmładzanie. Poszczególne etapy można wykonać oddzielnie, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta. Jest to zabieg najmodniejszy i najbardziej ceniony przez pacjentów na całym świecie, a z uwagi na rewelacyjne rezultaty, jest to też ulubiony zabieg gwiazd na całym świecie. Efekt wypełnienia i poprawy napięcia skóry uzyskujemy bez wstrzykiwania preparatów odmładzających. Oczywiście laser wykorzystujemy również do np. zamykania naczynek, usuwania owłosienia czy usuwania blizn.

Wykonanie każdego zabiegu poprzedza konsultacja medyczna. Wykonanie każdego zabiegu poprzedza konsultacja medyczna.
Co poza zabiegami laserowymi znajduje się w ofercie Impladent Medical & Dental Clinic?

Oprócz zabiegów wykonywanych laserem Fotona Lasers, o których wspominałam wcześniej, mamy w naszej ofercie również terapie korygujące wygląd poprzez stosowanie wypełniaczy, toksyny botulinowej ("botoks"), nici liftingujących, odmładzającej skórę mezoterapii, kwasu hialuronowego czy bogatopłytkowego osocza. Właśnie te zabiegi cieszą się największą popularnością, głównie dlatego, że nie jest to związane z bólem czy długą rekonwalescencją. Zabiegi wykonywane są sprawnie i bezboleśnie, a efekty widoczne są często od razu. W Klinice Impladent Medical & Dental Clinic oferujemy jedynie najskuteczniejsze preparaty medycyny estetycznej, posiadające najlepsze wyniki testów klinicznych. Na konsultacji lekarz dobiera najlepiej dostosowaną terapię i proponuje indywidualnie dopasowany do państwa plan leczenia. W zależności od potrzeb pacjenta, możliwe jest stosowanie terapii laserowych, preparatów odżywiających i wypełniających skórę oraz ewentualnie łączenie metod. Już dziś zapraszamy państwa do kliniki Imladent Medical & Dental Clinic, by przygotować skórę i ciało do zimy oraz odżywić przesuszoną skórę po letnim opalaniu.

Czy to prawda, że niektórym zabiegom najlepiej poddawać się jesienią?

Zdecydowanie tak. Niektóre zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z użyciem lasera najlepiej wykonywać od jesieni do wczesnej wiosny. Po zabiegach należy bowiem unikać narażania skóry poddanej działaniu lasera na promieniowanie UV, gdyż mogłoby dojść do powstania przebarwień.

W jaki sposób można umawiać się na zabiegi?

Na początek zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.impladent.eu i do umówienia się na konsultację do lekarza specjalisty. Podczas konsultacji zostanie ustalony zakres zabiegów, a terminy dopasujemy do państwa czasu i możliwości.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie 1 zablokowana

Wydarzenia

Jak skrócić czas porodu i urodzić bezpiecznie cz. I

wykład, warsztaty, konsultacje

Bezpłatne konsultacje psychiatryczne w Medycznej Gdyni

konsultacje

Dobry Wieczór z Mindfulness

Najczęściej czytane