Zadbaj o swoje oczy z soczewkami Transitions GEN8

Specjalne "adaptujące się" soczewki Transitions GEN8 są najczęściej polecanymi przez profesjonalistów soczewkami fotochromowymi na świecie.
Specjalne "adaptujące się" soczewki Transitions GEN8 są najczęściej polecanymi przez profesjonalistów soczewkami fotochromowymi na świecie. mat. prasowe

Są wyprodukowane z użyciem opatentowanych fotochromowych pigmentów, które umożliwiają szybkie ciemnienie soczewek przy wystawieniu na działanie promieni ultrafioletowych i będzie można zobaczyć je "na własne oczy" podczas "Letniego przebudzenia" w Rodzinnym Salonie Optycznym Visus od 25 do 28 czerwca. Specjalne "adaptujące się" soczewki Transitions GEN8 są najczęściej polecanymi przez profesjonalistów soczewkami fotochromowymi na świecie.Warto wiedzieć, że światło słoneczne składa się z dwóch rodzajów szkodliwego promieniowania: promieni UVA i promieni UVB. Nadmierna ekspozycja na działanie promieni UV jest niebezpieczna dla oczu tak samo, jak dla skóry. Może powodować wiele poważnych chorób, takich jak zaćma oraz degeneracja plamki żółtej - w związku z tym ochrona przed promieniami UVA i UVB jest niezbędna.

By zadbać o swoje oczy, warto więc używać specjalnych soczewek. Wszystkie soczewki Transitions GEN8 blokują 100 proc. promieniowania UVA & UVB.

Rodzinny Salon Optyczny Visus - odpowiadając na zróżnicowane potrzeby klientów, oferuje wyjątkowe soczewki w różnych wersjach, w tym całą rodzinę soczewek do użytku codziennego - m.in. soczewki Varilux, które zapewniają doskonałe widzenie na wszystkie odległości.

Soczewki Transitions GEN8 - więcej niż korekta wad wzrokuW tym miejscu warto zaznaczyć, że soczewki Transitions GEN8 oferują znacznie więcej, niż tylko korektę wad wzroku. Automatycznie dostosowują się bowiem do zmiennych warunków oświetleniowych, zapewniając oczom dokładnie tyle światła, ile potrzebują w danej sytuacji. Dzięki temu widzisz lepiej. Pomagają także chronić oczy przed szkodliwymi promieniami UV, redukują mrużenie oczu i ich zmęczenie.

Soczewki są zaprojektowane i wykonane w taki sposób, by wytrzymać tak długo, jak długo ich użytkownik nosi soczewki o danej mocy. Co ważne - zostały one opracowane tak, aby poprawiać widzenie i zapewniać większą absorpcję światła podczas wielu różnych zajęć na świeżym powietrzu - od sportów wyczynowych, takich jak golf, bieganie, jazda na rowerze czy myślistwo, aż do codziennych zajęć, na przykład jazda samochodem.

Różne rodzaje soczewekJakie rodzaje soczewek są dostępne? Firma Transitions Optical współpracuje z licznymi laboratoriami oraz partnerami wytwarzającymi soczewki, aby zapewnić największą możliwą dostępność soczewek fotochromowych na rynku.

mat. prasowe
Nowoczesne soczewki Transitions GEN8 są produkowane z różnych materiałów (w tym z poliwęglanu oraz ultracienkich materiałów) oraz w różnych wersjach (soczewki jednoogniskowe, dwuogniskowe i progresywne).

Wybierz się na dni otwarte do Salonu Optycznego VisusBy zobaczyć "na własne oczy" jak działają soczewki, warto odwiedzić Rodzinny Salon Optyczny Visus podczas dni otwartych, które potrwają od 25 do 28 czerwca. Oprócz tego obecni będą mogli zapoznać się z najnowszą kolekcją opraw włoskiej Marki Look Occhiali, Augusto Valentini oraz Materika, zobaczyć stylowe hiszpańskie okulary Jisco oraz znanej marki Betty Barclay, a także sprawdzić całą gamę innych okularów przeciwsłonecznych.

Na wszystkich czekają także promocje oraz konkurs: do wygrania jest darmowa para soczewek progresywnych. Pracownicy salonu podkreślają, że stale zapewniają pełne bezpieczeństwo higieniczne.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Wydarzenia

Bezpłatne masaże terapeutyczne pleców
Bezpłatne masaże terapeutyczne pleców
badania
sie 13
piątek, g. 16:00
Gdynia, Medyczna Gdynia Sp. z o.o.
Bezpłatne masaże terapeutyczne pleców
Bezpłatne masaże terapeutyczne pleców
badania
sie 27
piątek, g. 16:00
Gdynia, Medyczna Gdynia Sp. z o.o.
Targi kosmetyczne i fryzjerskie Uroda
Targi kosmetyczne i fryzjerskie Uroda
targi
paź 9-10
sobota - niedziela
Gdańsk, Amberexpo

Najczęściej czytane