Wszystko o urodzie. Targi dla kobiet

Targi Uroda to okazja do poznania najnowszych trendów w makijażu i fryzjerstwie, a także nabycia kosmetyków po niższych, targowych cenach.
Targi Uroda to okazja do poznania najnowszych trendów w makijażu i fryzjerstwie, a także nabycia kosmetyków po niższych, targowych cenach. mat. własne

Już w ten weekend, 3 i 4 października, w centrum Amberexpo zobacz na mapie Gdańska w Gdańsku odbędą się największe na Pomorzu targi kosmetyczno-fryzjerskie. Organizatorzy zapowiadają wiele nowości i atrakcji.Malujesz się:

Zobacz wyniki (155)
To już 18. edycja Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich Uroda, które po raz kolejny odbędą się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amberexpo.

- Będą to targi jeszcze większe od ubiegłorocznych, z mnóstwem możliwości i atrakcji. Program na dwóch scenach. Na scenie pokazowej odbywać się będą wszelkiego typu pokazy zabiegów kosmetycznych - mówi Dorota Solochewicz, dyrektor projektu - Natomiast na scenie głównej, odbędą się między innymi mistrzostwa w makijażu kobiety dojrzałej czy otwarte mistrzostwa wizażu i stylizacji. W salach konferencyjnych część edukacyjna, czyli kongres podologiczny, kongres wizażystów, również warsztaty z makijażu permanentnego.
Ponad 270 firm i marek, pokazy, szkolenia, warsztaty, premiery, prestiżowe konkursy. A to wciąż nie wszystko, czego będziemy mogli się spodziewać. Na dwóch halach, z podziałem na branżę kosmetyczną i fryzjerską, wśród wystawców znajdą się producenci i dystrybutorzy kosmetyki kolorowej, kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy, stylizacji i pielęgnacji włosów, a także środków do pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Tegorocznym novum jest Salon Kobieta, Styl, Zdrowie, Uroda, gdzie zaprezentowane zostaną produkty dla Pań dbających o zdrowy styl życia. W planie porady dietetyków, analiza składu i masy ciała, trener personalny, trening funkcjonalny i EMS, fitness, dobór obuwia do biegania, rehabilitacja, czyli oferty z zakresu life style, spa&medical i relaks.

Nie zabraknie konkursów. Tradycyjnie rozstrzygnięty zostanie konkurs Mercurius Gedanensis na najlepszy produkt targów Uroda 2015. Zaplanowano też trzy konkursy fryzjerskie, mistrzostwa wizażu i stylizacji, makijażu kobiety dojrzałej, zdobienia, przedłużania paznokci, manicure hybrydowego, mistrzostwa w podologii czy wreszcie mistrzostwa makijażu permanentnego.

Targi to wydarzenie, które jest nie lada gratką zarówno dla profesjonalistów jak i klientów indywidualnych. Konsultacje i porady kosmetyczek, fryzjerów, wizażystów i stylistów, czy możliwość przetestowania nowinek kosmetycznych, brzmią zachęcająco.

Będzie też można dołożyć cegiełkę w akcji charytatywnej "Czesanie za uśmiech", obejrzeć pokaz dance i step fitnessu, czy wziąć udział w "Szkole chodzenia na obcasach".

- Jest to impreza, na której z jednej strony można pokupować sobie fantastyczne kosmetyki w bardzo dobrych, targowych cenach, a z drugiej strony dużo nauczyć się na różnych szkoleniach, seminariach, pokazach - dodaje Dorota Solochewicz.
Wstęp na wydarzenie jest płatny. Normalny, jednodniowy bilet to koszt 15 zł, dwudniowy 25 zł. Uczniowie szkół fryzjerskich i kosmetycznych za wstęp zapłacą 5 zł. Targi trwają w dniach 3 i 4 października. W sobotę w godz. od 10 do 18, w niedzielę od 10 do 17.

Targi Uroda 2014 r.


Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Uroda, 2013 r.

Opinie (7)

 • Na szczęście Bóg stworzył mężczyzne tak pięknego , że nie musi już poprawiać niczego :)

  • 22 7

 • Kobiety

  A One niestety muszą się malować do końca świata ;)
  PS. I tak jesteśmy piękne bez tego !
  Pozdrawiam pozytywnie nastawionych

  • 3 1

 • nie taki diabeł straszny....

  jak się umaluje :)

  • 11 4

 • olo

  awangarda a po co to komu ,lepiej praktyczne makijaze pokazywac a nie ...wynalazki

  • 8 1

 • dziwne targi

  Czy na pewno potrzebne? Ja bym powiedziała, że tej pani na zdjęciu to się wyjechało poza linie i to kilka razy. Czyżby poprzedniego dnia zaliczyła imprezkę?
  I gdzie w ankiecie opcja "nie maluję się, bo nie umiem"?

  • 7 0

 • Jako bloggerka...

  Będę na targach, chętnie przejdę się po stoiskach i zobaczę co ciekawego mają do zaoferowania. Na pewno zrobię relację na blogu :)

  • 2 13

 • te wynalazki mają na celu pokazanie umiejętności i mozliwości wizażysty

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Skontroluj swoje znamiona
Skontroluj swoje znamiona
badania, konsultacje
gru 12
niedziela, g. 9:00
Gdynia, Medyczna Gdynia Sp. z o.o.
Targi kosmetyczne i fryzjerskie Uroda
Targi kosmetyczne i fryzjerskie Uroda
targi
mar 22-23
wtorek - środa
Gdańsk, Amberexpo
 Bezpłatne badania densytometryczne
Bezpłatne badania densytometryczne
badania, konsultacje
gru 17
piątek, g. 16:30
Gdynia, Medyczna Gdynia Sp. z o.o.

Ogłoszenia polecane