Wiadomości

stat

Wszystko o urodzie. Targi dla kobiet

Targi Uroda to okazja do poznania najnowszych trendów w makijażu i fryzjerstwie, a także nabycia kosmetyków po niższych, targowych cenach.
Targi Uroda to okazja do poznania najnowszych trendów w makijażu i fryzjerstwie, a także nabycia kosmetyków po niższych, targowych cenach. mat. własne

Już w ten weekend, 3 i 4 października, w centrum Amberexpo zobacz na mapie Gdańska w Gdańsku odbędą się największe na Pomorzu targi kosmetyczno-fryzjerskie. Organizatorzy zapowiadają wiele nowości i atrakcji.Malujesz się:

codziennie i dość mocno, nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez makijażu 16%
codziennie, ale bardzo delikatnie 52%
sporadycznie, najczęściej, kiedy mam jakieś wyjście/spotkanie 20%
w ogóle się nie maluję, nie widzę takiej potrzeby 12%
zakończona Łącznie głosów: 155
To już 18. edycja Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich Uroda, które po raz kolejny odbędą się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Amberexpo.

- Będą to targi jeszcze większe od ubiegłorocznych, z mnóstwem możliwości i atrakcji. Program na dwóch scenach. Na scenie pokazowej odbywać się będą wszelkiego typu pokazy zabiegów kosmetycznych - mówi Dorota Solochewicz, dyrektor projektu - Natomiast na scenie głównej, odbędą się między innymi mistrzostwa w makijażu kobiety dojrzałej czy otwarte mistrzostwa wizażu i stylizacji. W salach konferencyjnych część edukacyjna, czyli kongres podologiczny, kongres wizażystów, również warsztaty z makijażu permanentnego.
Ponad 270 firm i marek, pokazy, szkolenia, warsztaty, premiery, prestiżowe konkursy. A to wciąż nie wszystko, czego będziemy mogli się spodziewać. Na dwóch halach, z podziałem na branżę kosmetyczną i fryzjerską, wśród wystawców znajdą się producenci i dystrybutorzy kosmetyki kolorowej, kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy, stylizacji i pielęgnacji włosów, a także środków do pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Tegorocznym novum jest Salon Kobieta, Styl, Zdrowie, Uroda, gdzie zaprezentowane zostaną produkty dla Pań dbających o zdrowy styl życia. W planie porady dietetyków, analiza składu i masy ciała, trener personalny, trening funkcjonalny i EMS, fitness, dobór obuwia do biegania, rehabilitacja, czyli oferty z zakresu life style, spa&medical i relaks.

Nie zabraknie konkursów. Tradycyjnie rozstrzygnięty zostanie konkurs Mercurius Gedanensis na najlepszy produkt targów Uroda 2015. Zaplanowano też trzy konkursy fryzjerskie, mistrzostwa wizażu i stylizacji, makijażu kobiety dojrzałej, zdobienia, przedłużania paznokci, manicure hybrydowego, mistrzostwa w podologii czy wreszcie mistrzostwa makijażu permanentnego.

Targi to wydarzenie, które jest nie lada gratką zarówno dla profesjonalistów jak i klientów indywidualnych. Konsultacje i porady kosmetyczek, fryzjerów, wizażystów i stylistów, czy możliwość przetestowania nowinek kosmetycznych, brzmią zachęcająco.

Będzie też można dołożyć cegiełkę w akcji charytatywnej "Czesanie za uśmiech", obejrzeć pokaz dance i step fitnessu, czy wziąć udział w "Szkole chodzenia na obcasach".

- Jest to impreza, na której z jednej strony można pokupować sobie fantastyczne kosmetyki w bardzo dobrych, targowych cenach, a z drugiej strony dużo nauczyć się na różnych szkoleniach, seminariach, pokazach - dodaje Dorota Solochewicz.
Wstęp na wydarzenie jest płatny. Normalny, jednodniowy bilet to koszt 15 zł, dwudniowy 25 zł. Uczniowie szkół fryzjerskich i kosmetycznych za wstęp zapłacą 5 zł. Targi trwają w dniach 3 i 4 października. W sobotę w godz. od 10 do 18, w niedzielę od 10 do 17.

Targi Uroda 2014 r.


Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Uroda, 2013 r.

Opinie (7)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Badania, konsultacje