• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Trójmiejski Beauty Hall w Galerii Metropolia

18 października 2022 
Usługi kosmetyczne Beauty Hall to makijaż, manicure, pedicure, pielęgnacja skóry i o wiele więcej. Usługi kosmetyczne Beauty Hall to makijaż, manicure, pedicure, pielęgnacja skóry i o wiele więcej.

Po sukcesie Stacji Food Hall w Galerii Metropolia ma powstać kolejne miejsce gromadzące lokale z jednej branży. Beauty Hall to nowy koncept na mapie Trójmiasta, skupiający kompleksową ofertę salonów piękności i wellness.- W Galerii Metropolia planujemy stworzyć unikalną przestrzeń dla kobiet i dla mężczyzn w dziedzinie urody i pielęgnacji na najwyższym poziomie - zdradza Marcin Górski, wiceprezes zarządu Galerii Metropolia. - Na potrzeby Beauty Hall by Metropolia planujemy przeznaczyć ponad 1,2 tys. m kw. przestrzeni obiektu. Pragniemy, aby przestrzeń Beauty Hall stała się rozpoznawalnym i unikalnym miejscem na mapie Trójmiasta, skupiającym salony piękności i wellness.
Przestrzenie fryzjerskie wykończone będą zgodnie z najnowocześniejszą stylistyką. Przestrzenie fryzjerskie wykończone będą zgodnie z najnowocześniejszą stylistyką.
Ideą Beauty Hall jest zapewnienie klientom dostępu do szerokiego zakresu usług w dziedzinie urody i pielęgnacji. Projekt tworzyć będą stoiska kosmetyczne: nail bar, brow bar, salon fryzjerski czy barber shop, a także przestrzeń, w której można skorzystać z masaży, usług depilacji oraz zabiegów kosmetologicznych, wykonywanych zarówno tradycyjnymi metodami, jak i z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Integracja kilkunastu salonów i specjalistów stworzy jedno centrum usług wspólnych w zakresie kosmetyki, kosmetologii oraz zabiegów dla ciała, urody, ale także zdrowia i dobrego samopoczucia.

Twórcy Beaty Hall liczą, że powtórzy on sukces znajdującej się na drugim piętrze Galerii Metropolia Stacji Food Hall, najpopularniejszego tego typu konceptu w Trójmieście. Twórcy Beaty Hall liczą, że powtórzy on sukces znajdującej się na drugim piętrze Galerii Metropolia Stacji Food Hall, najpopularniejszego tego typu konceptu w Trójmieście.
- Istotnym aspektem w procesie tworzenia Beauty Hall jest potrzeba, aby ta przestrzeń tętniła życiem. Pod projekt Beauty Hall planowany jest zatem także cały kalendarz wydarzeń i kampanii, kierowanych zarówno do klientów, jak i do profesjonalistów rynku kosmetycznego i kosmetologicznego. Beauty Hall pozwoli na cykliczne spotkania, szkolenia oraz wydarzenia urozmaicające wizyty. Wzorem Stacji Food Hall - będzie energicznie, będzie aktywnie oraz będzie pięknie - dodaje Górski.

Zaproszenie dla firm z branży beauty- Zapraszamy do współpracy salony kosmetyczne, fryzjerów, barberów i firmy, które chciałyby być częścią projektu Beauty Hall oraz, co ważne, do współtworzenia tej przestrzeni jeszcze na etapie projektowym - zachęca do udziału w projekcie Jakub Miciński z firmy Care 4 Property. - Pragniemy zintegrować i pobudzić potencjał oraz stworzyć synergię pomiędzy barberami, tatuażystami, prowadzącymi salony fryzjerskie, salony kosmetyczne, salony depilacji, ale także podmiotami zajmującymi się pielęgnacją skóry, a także kosmetyką pupili. Nie zapominamy, że tak jak pragniemy dbać o zdrowie i estetykę naszego ciała, dbamy także o nasze psy i koty i taką przestrzeń także planujemy umieścić w Beauty Hall.
 • Cocktail bar ma umilić gościom wizytę w Beauty Hall.
 • Beauty Hall da możliwość koordynacji umawiania wizyt dzięki tzw. centrum usług wspólnych.
Projektowanie Beauty Hall powierzone zostało znanej gdańskiej pracowni architektonicznej Bernatek Architekci i Partnerzy, zaś pomysłodawcą projektu jest firma zarządcza Care 4 Property, która sprawuje nadzór nad przebiegiem procesu oraz pozyskiwaniem partnerów do projektu.

- Pomysł Beauty Hall w Galerii Metropolia od razu przemówił do naszej wyobraźni. Zrealizowany pionierski projekt Food Hall pozwala nam na zrozumienie i zasadność idei stworzenia kolejnego metropolitalnego "hallu", tym razem dedykowanego szeroko pojętej branży Health & Beauty - opowiada architekt Michał Bernatek, nadzorujący prace zespołu projektowego. - Dla nas to kolejne duże wyzwanie w obliczu braku jednoznacznych wyraźnych wzorów tego typu conceptu, by zaprojektować przestrzeń w taki sposób, aby integracja z istniejącą Galerią jednocześnie gwarantowała wszystkim gościom tej strefy swobodę i niezbędną intymność. Jesteśmy w pełni przekonani, że gdy projekt ujrzy światło dzienne, przypadnie do gustu zarówno najemcom, jak i klientom.

Strefa Beauty na parterze Galerii MetropoliaOgromnym atutem Beauty Hall jest ulokowanie przestrzeni na parterze Galerii Metropolia. Przeszklona elewacja od strony ul. Jana Kilińskiego ma otwierać Beauty Hall na tętniące życiem miasto i osiedle Browar. Dodatkowe wejścia i komunikacja zintegrują Beauty Hall z klientami Galerii i z mieszkańcami osiedla. Zaplanowany w centralnej części koktajl bar ma na celu umilić każdą wizytę w Beauty Hall przy filiżance pysznej kawy, lampce prosseco czy świeżo wyciskanym skoku.

Na potrzeby Beauty Hall zmodernizowana zostanie przestrzeń wspólna, korytarze i oświetlenie Galerii Metropolia. Na potrzeby Beauty Hall zmodernizowana zostanie przestrzeń wspólna, korytarze i oświetlenie Galerii Metropolia.

Beauty Hall - jak stać się jego częścią?Beauty Hall w Galerii Metropolia to salony piękności i wellness, w których zarówno kobiety, jak i mężczyźni będą mogli skorzystać z najwyższej jakości usług. Dodatkowym atutem będzie obecność concierge'a oraz centrum usług wspólnych integrujące zróżnicowane działalności i zapewniające odpowiednią komunikację oraz planowanie wizyt i dokonywanie rezerwacji w salonach.

- Zachęcamy do kontaktu i omawiania możliwości współpracy przy tym projekcie. Na zasadzie "spółdzielni", choć słowo "wspólnota" jest lepiej dobranym. Chcemy wsłuchać się w pomysły i potrzeby przyszłych operatorów Beauty Hall, aby i oni mieli wpływ na ostateczny kształt i układ Beauty Hall - kończy Jakub Miciński.
Kontakt dla najemców i partnerów:
najem@c4p.com.pl
telefon: 58 767 70 00

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie (6) 3 zablokowane

 • Ciekawy pomysł

  Przypomina mi się wielka hala masażu w Dżakarcie (miejsce nazywa się Nano), gdzie jeden człowiek obok drugiego jest masowany na fotelu. Wspaniała sprawa i ekstra klimat.

  • 4 5

 • Czyli zamiast eksluzywnego gabinetu w stylowej kamienicy... wszyscy na kupie w jednym holu? Taka teraz moda?

  Ja rozumiem, że kryzys ale bez przesady.

  • 2 8

 • Gra w ludzi

  Te salony to szara strefa samorządów,ceny z sufitu

  • 2 5

 • Próba stworzenia klimatycznego miejsca

  Galeria Metropolia szuka pomysłu na siebie. Ciekawe czy taka idea strefy beuaty się przyjmie w Gdańsku. Wygląda obiecująco, czas pokaże.

  • 3 0

 • Fajnie, widać że coś nowego i nie idą jak np. Madison w stronę otwierania lumpeksów...

  • 2 0

 • zarówno kobiety, jak i mężczyźni będą mogli skorzystać z najwyższej jakości usług

  Pytanie kogo będzie stać na to.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Lata dwudzieste, lata trzydzieste

pop, warsztaty, konsultacje

Dni Kurortu na molo i parada

badania, konsultacje, parada

Konferencja o celiakii

konferencja

Najczęściej czytane