• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Jakość restauracyjna w pudełkach z Trójmiasta

1 czerwca 2022 
HashtagDiet Catering jako nowość na trójmiejskim rynku oferuje zdrowe i dobrze przemyślane posiłki premium w szklanych opakowaniach. HashtagDiet Catering jako nowość na trójmiejskim rynku oferuje zdrowe i dobrze przemyślane posiłki premium w szklanych opakowaniach.

Łączy ich miłość, pasja do sportu i zdrowego odżywiania, a od niedawna także firma cateringowa, którą stworzyli wspólnymi siłami. Alicja i Mateusz Kępscy proponują na Trójmiejskim rynku cateringi dietetyczne premium, które są nie tylko smaczne, ale również ekologiczne i co najważniejsze - dobrze przemyślane.Firma HashtagDiet Catering pojawiła się na trójmiejskim rynku w październiku 2021 r. i od razu podbiła serca klientów z Gdańska, Gdyni i Sopotu niespotykaną dotąd dbałością o jakość przygotowywanych potraw. Za cateringiem premium z Trójmiasta stoi małżeństwo, które powiedzieć, że zna się na rzeczy - to jak nie powiedzieć nic.

- Na co dzień pracuję jako dietetyk, z kolei mój mąż jest trenerem personalnym. Często spotykaliśmy się z tym, że sama edukacja i jadłospisy w obecnych czasach to za mało. Ludzie mają po prostu za mało czasu, a czas który poświęcają na gotowanie, wolą poświęcić na coś innego. Znajomi prosili mnie o polecenie jakiegoś cateringu, a że najczęściej pracuję z osobami z insulinoopornością, nie chciałam polecać czegoś, co jest niezgodne ze mną. Tak właśnie narodził się pomysł - że skoro nie ma czegoś, co mogę polecać - to musimy to stworzyć sami - mówi Alicja Kępska, dietetyk kliniczny i założycielka HashtagDiet Catering.
Alicja i Mateusz Kępscy założyli HashtagDiet Catering, by każdy mógł zacząć zdrowo jeść. Alicja i Mateusz Kępscy założyli HashtagDiet Catering, by każdy mógł zacząć zdrowo jeść.

Jakość, którą oferują kucharze z 4-gwiazdkowego hoteluBrak nudy na talerzu pozwala delektować się i wytrwać na diecie. Każdy posiłek w Hashtag Diet Catering jest nie tylko smaczny, ale i syty, co ułatwia świadome i regularne jedzenie.

- Przenosimy jakość restauracyjną do szklanych pojemników. Gotują dla nas kucharze z 4-gwiazdkowego hotelu. Dbamy o każdy szczegół, każdy detal. To, jak wygląda i smakuje nasze jedzenie, jest zasługą doświadczonych szefów kuchni - tłumaczy Alicja Kępska.
HashtagDiet Catering współpracuje z lokalnymi producentami tak by produkty były zawsze świeże i ze sprawdzonego źródła.

- Posiadamy wszelkie certyfikaty, które zaświadczają o spełnieniu wszystkich wymaganych przepisami prawa norm, posiadaniu niezbędnych odbiorów, zaświadczeń i pozwoleń, dostosowywaniu produktów i usług do najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa, a także wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań - dodaje Alicja Kępska..

Dieta z niskim indeksem glikemicznym. Dieta z niskim indeksem glikemicznym.

Szklane pojemniki - nowość w cateringachBardzo ważnym tematem w HashtagDiet Catering jest ekologia. Firma w swoich dostawach oferuje tylko szklane pojemniki, czyli coś, co jest niespotykane w innych cateringach.

- Zawsze przerażała mnie ilość plastiku, który zostaje po posiłkach. Uważam, że cateringi są sporym "problemem", jeżeli chodzi o kwestię ekologii w dzisiejszych czasach. Często, nawet jeżeli pudełko trafi do odpowiedniego kosza i tak nie jest poddawane recyklingowi - mówi Alicja Kępska i dodaje - Warto też podkreślić, że podgrzewanie jedzenia w plastikowych opakowaniach jest po prostu niezdrowe. Pudełka mogą zawierać np. bisfenol, który może powodować zaburzenia hormonalne. Jedzenie ze szklanych pojemników, nie dość, że lepiej się prezentuje to i lepiej smakuje. Posiłki dostarczamy w szklanych opakowaniach w siatkach z materiału non-oven, pod drzwi klienta. Następnego dnia przy kolejnej dostawie zabieramy siatki, które wystawili klienci.
Każda kaloryczność w HashtagDiet Catering to inny kolor torby, dzięki czemu firma jest w stanie rozróżniać kaloryczność pakietu.

- Ponadto w trosce o środowisko zupełnie rezygnujemy z drukowania naklejek na pudełka oraz menu. Wszystkie te informacje będzie można sprawdzić na naszej stronie, a dzień wcześniej wyślemy je SMS-em - dodaje Alicja Kępska.

Cztery dobrze przemyślane diety do wyboruWśród czterech diet do wyboru możemy wymienić m.in.: dietę klasyczną, wege plus ryby, lunch do biura oraz dietę wegetariańską - wszystkie z niskim indeksem glikemicznym.

- Nasze posiłki są odpowiednio zbilansowane. W każdej z czterech diet dbamy o ilość białka w posiłkach. Każdy nasz posiłek syci na długo. Dodajemy dużo warzyw do posiłków. Wszystkie nasze posiłki są zbilansowane zgodnie z dietą z niskim indeksem glikemicznym - tłumaczy Alicja Kępska.

Dowóz na terenie TrójmiastaJako nowa firma na rynku cateringowym - aby utrzymać jak najwyższy poziom usług - HashtagDiet Catering obsługuje jedynie osoby w Gdańsku, Sopocie oraz wybranych dzielnicach Gdyni (Orłowo, Redłowo, Wzgórze Świętego Maksymiliana, Śródmieście, Działki Leśne, Grabówek).

- Korzystamy z aplikacji planującej trasy, żeby nasza droga była najbardziej przemyślana. Ograniczamy w ten sposób emisję spalin i zużycie paliwa. To także świadczy o tym, jak bardzo stawiamy na ekologię - kończy Alicja Kęspka.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (16)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Konferencja Spotkania z Pediatrią

konferencja

Z psychodietetyczką przy herbacie

spotkanie

Cukrzyca ciążowa pod kontrolą

konsultacje

Najczęściej czytane