• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Elős - kompleksowa odnowa skóry

1 czerwca 2010 (artykuł sprzed 13 lat) 
Na zdjęciu wygląd skóry przed zabiegiem (po lewej stronie) oraz efekt po jego wykonaniu. Na zdjęciu wygląd skóry przed zabiegiem (po lewej stronie) oraz efekt po jego wykonaniu.

Nadeszła upragniona i długo oczekiwana wiosna - czas przypływu energii, radości oraz witalności. To najlepszy moment, aby przygotować skórę do nadejścia lata. Klinika Zdrowia i Piękna H&Bmed oferuje pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej, pozwalających przywrócić skórze blask oraz zachować zdrowy wygląd dzięki technologii Elős.Prawa połowa twarzy po zabiegu. lewa połowa twarzy przed zabiegiem Prawa połowa twarzy po zabiegu. lewa połowa twarzy przed zabiegiem
Laseroterapia, mezoterapia, mikrodermabrazja - to tylko niektóre z propozycji pielęgnacji i leczenia skóry wiosną. Po długotrwałej i wyczerpującej zimie, skóra wymaga regeneracji i przywrócenia jej zdrowego i promiennego wyglądu.

- Rozwiązaniem dla problemów skórnych jest zabieg laserowy Triniti™ - wyjaśnia dr Hanna Olszewska, lekarz medycyny estetycznej. - Unikalna platforma Syneron eMax w technologii Elős w Klinice Zdrowia i Piękna H&Bmed w Gdańsku wykorzystywana jest do zabiegów odnowy skóry za pomocą energii światła, połączonej z energią bipolarnego prądu RF. Dzięki połączeniu tych energii, możliwa jest głęboka stymulacja kolagenu w skórze.

Niezwykłość programu Triniti™ polega na połąniu trzech zabiegów podczas jednej sesji, a unikalny program kompleksowej poprawy stanu skóry, realizowany jest etapowo w trakcie jednego zabiegu.

1. Foto-odmładzanie - stosowane jest przy leczeniu powierzchownych, łagodnych zmian naczyniowych i pigmentowych, w tym telangiektazji oraz objawów trądziku różowatego, a także leczeniu powierzchownych i łagodnych zmian barwnikowych na skórze.
2. Ujędrnianie i napiananie skóry - w pierwszej fazie następuje skrócenie wiązań kolagenowych i zagęszczenie nowych, a następnie następuje remodelowanie kolagenu oraz zwiększenie jego elastyczności.
3. Usuwanie głębokich zmarszczek - laser frakcyjny selektywnie ogrzewa pasma kolagenowe bez naruszenia otaczających tkanek, a jednocześnie wnika głęboko przez skórę nie naruszając naskórka. Zagęszczenie wiązań kolagenowych powoduje wygładzenie struktury oraz redukcję zmarszczek.

Przedstawione powyżej etapy programu Triniti™ wykonywane są w trakcie jednego zabiegu. W celu uzyskania trwałych wyników zalecane jest wykonywanie serii 5 zabiegów w odstępach 3-4 tygodni oraz zabiegu przypominającego raz na pół roku.

- Po zabiegu twarz wygląda ładnie i możliwy jest powrót do codziennych zajęć - tłumaczy dr Hanna Olszewska. - Program Triniti™ jest programem umożliwiającym usuwanie skutków starzenia się skóry w sposób kompleksowy (tzn. działa korzystnie w kilku obszarach: zmiany naczyniowe, pigmentowe, zmarszczki, utrata jędrności i elastyczności skóry, zasinienia pod oczami) podczas jednej sesji zabiegowej. Jest to program, który można realizować tylko za pomocą urządzenia Syneron w technologii Elős. Leczenie wykonuje się po zastosowaniu specjalnie opracowanych parametrów, co zapewnia uniknięcie skutków ubocznych - mówi dr Olszewska.

Przed przystąpieniem do zabiegu laserowego Trinity można wstępnie wykonać mikrodermabrazję Skin-Jet. Zabieg polega na mechanicznym złuszczaniu naskórka poprzez kontrolowane ścieranie mikrowarstw skóry. Podczas zabiegu wyrzucany jest strumień mikrokryształów korundu oraz jednocześnie zasysany starty naskórek. W dalszej części zabiegu wprowadzane są za pomocą ultradźwięków specjalne enzymy - w zależności od problemu skóry. Zabieg stosuje się w terapii blizn, w celu usuwania przebarwień, spłycania zmarszczek. Zalecany jest także przy leczeniu trądziku.

- Inną metodą poprawy struktury skóry i jej intensywnego nawilżenia jest mezoterapia, polegająca na śródskórnym wstrzykiwaniu substancji odżywczych w postaci koktajli witaminowych - opowiada dr Hanna Olszewska. - Celem zabiegu jest poprawa metabolizmu komórek, a przy tym poprawy mikrokrążenia oraz stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Skóra po zabiegu szybko powraca do równowagi jednak bezpośdnio po nim należy zdecydowanie unikać ekspozycji na słońce oraz stosować filtry ochronne.

Zabiegi wykonywane w Klinice Zdrowia i Piękna H&Bmed poprzedzane są zawsze konsultacją lekarską. W rezultacie połączone ze szczegółowym wywiadem są nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne.

NZOZ Klinika Zdrowia i Piękna H&Bmed, www.hbmed.pl oferuje także:

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki medycznej:
- modelowanie sylwetki: lipoliza chemiczna, lipoliza ultradźwiękowa - Ultracontour
- usuwanie zmarszczek - Botoks, Restylane, Juvederm, Surgiderm, fotoodmładzanie (VPL), system Radio Frequency (KDW Softlight IR/RF)
- modelowanie twarzy - Restylane SubQ, Voluma
- powiększanie, odmładzanie ust
- peelingi medyczne
- mezoterapia
- usuwanie znamion, włókniaków, brodawek
- kriochirurgia

zabiegi laserowe (e-Max w technologii Elős, laser diodowy VariLite, laser Neo-Yag Q-Switch, VPL, Syneron-eMax):
- ujędranie skóry
- usuwanie owłosienia
- rozszerzone naczynka na twarzy
- zmiany naczyniowe kończyn dolnych
- trądzik różowaty
- przebarwienia i plamy posłoneczne
- piegi
- fotoodmładzanie
- usuwanie tatuażu

mikrodermabrazja - metoda Skin Jet
zabiegi pielęgnacyjne na twarz ciało
makijaż permanentny (znieczulenie stomatologiczne)
przedłużanie i zagęszczanie rzęs
pedicure i manicure pielęgnacyjne i medyczne

Lekarze specjaliści:
- dermatolog
- chirurg plastyczny
- endokrynolog
- lekarz dietetyk
- laryngolog

NZOZ Klinika Zdrowia i Piękna H&Bmed
www.hbmed.pl
zaprasza do swojej siedziby w Gdańsku, przy ul. Jaśkowa Dolina 8.

Zadzwoń i umów się na spotkanie, tel. (058) 341-12-30.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (4) 3 zablokowane

 • Elős (1)

  Czyli mamy photoshopa.

  • 0 0

  • elos

   w tym problem, że jestem po zabiegach aparatmi, które wykorzystuja tą technologię i efekty są bardzo dobre. Nie trzeba potoshopa... Pozdrawiam

   • 0 0

 • elos

  miałam wykonywane zabiegi aparatami firmy syneron, która wykorzystuję tę technologię i uważam, że sa bardzo dobre, ja jestem zadowolona z efektów

  • 0 0

 • elos

  elos super sprawa, miała usuwane popękane naczynka i jestem zadowolona

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

8. Urodziny Bohatera Borysa

wykład, warsztaty, imprezy i akcje charytatywne

Młodzieżowa Grupa Wsparcia

80 zł
warsztaty

Jak pracować z blizną po nacięciu krocza lub po cesarskim cięciu?

wykład, warsztaty, konsultacje

Najczęściej czytane