Wiadomości

stat

Chcesz wezwać lekarza? Teraz szybciej zrobisz to przez internet lub telefon

Chcesz zamówić wizytę lekarza do domu i nie wiesz jak się do tego zabrać? Na pomoc przychodzi wezwijdoktora.pl - lekarskie wizyty domowe dla dzieci i dorosłych pod jednym numerem.
Chcesz zamówić wizytę lekarza do domu i nie wiesz jak się do tego zabrać? Na pomoc przychodzi wezwijdoktora.pl - lekarskie wizyty domowe dla dzieci i dorosłych pod jednym numerem. mat. prasowe

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a razem z nią sezon infekcji. Nikt nie marzy o godzinach spędzonych na szpitalnym oddziale ratunkowym czy czekaniu w kolejkach w przychodni. Co zrobić kiedy potrzebna jest szybka i skuteczna pomoc lekarza? Dla tych, którzy chcą zamówić wizytę lekarza, teraz to nie problem, gdyż w Trójmieście został uruchomiony serwis wezwijdoktora.pl, który zrobi to za nich.Czy umówienie domowej wizyty lekarza sprawia Ci problem?

nie, bez problemu znajduje lekarza i zamawiam taką wizytę, gdy tego potrzebuję

12%

bardzo trudno jest umówić taką wizytę domową, gdy się jej potrzebuje

39%

nie wiem, nigdy nie zamawiałem(-łam) wizyty domowej

49%
Kolejki w przychodniach są coraz dłuższe, a konieczność dotarcia do nich w chorobie nie napawa nas optymizmem. Chcesz zamówić wizytę lekarza do domu i nie wiesz jak się do tego zabrać? Na pomoc przychodzi wezwijdoktora.pl - lekarskie wizyty domowe dla dzieci i dorosłych pod jednym numerem.

Wystarczy wysłać zgłoszenie przez stronę internetową lub zadzwonić pod numer 58 500 55 55 - tam w prosty sposób umówimy wizytę dla siebie czy dziecka, w dogodnym czasie i lokalizacji. Koszt takiej wizyty lekarza pierwszego kontaktu, to stałe 150 złotych niezależnie od przypadającego święta, weekendu, czy pory dnia (między godz. 8-22). Lekarz zbada, wypisze receptę, a w razie potrzeby zwolnienie z pracy.

Wizyta z zakresu laryngologii to 180 PLN, w jej zakres, poza szczegółowym badaniem, diagnozą i propozycją leczenia, wchodzą podstawowe zabiegi laryngologiczne wykonywane w warunkach domowych (płukanie uszu, opatrunki, usunięcie szwów) w razie zaistnienia takiej potrzeby, do których lekarz posiada niezbędny sprzęt.

- Serwis stale poszerza swoją ofertę umówienia wizyty specjalisty - już dziś możemy tu znaleźć również ortopedę czy chirurga urazowo-ortopedycznego, którzy w warunkach domowych poza badaniem i wydaniem zaleceń, wypisaniem recepty, mogą wykonać drobne zabiegi, takie jak na przykład dostawowe podanie leków, zmiany opatrunków czy gipsu ze zwykłego na syntetyczny - przekonują twórcy portalu.
Lepsza organizacja wizyt oznacza krótszy czas dojazdu lekarza

Jak zapewniają, wezwijdoktora.pl to model organizacji wizyt domowych, który sprawdził się już m.in. w Stanach Zjednoczonych. Pozwala na lepszą organizację wizyt lekarzy pod względem logistycznym i operacyjnym co zapewnia pacjentom nie tylko łatwość zamówienia wizyty lekarskiej, ale również krótszy czas dojazdu lekarza i przystępną cenę.

Chcesz zamówić wizytę lekarza do domu i nie wiesz jak się do tego zabrać? Na pomoc przychodzi wezwijdoktora.pl - lekarskie wizyty domowe dla dzieci i dorosłych pod jednym numerem.
Chcesz zamówić wizytę lekarza do domu i nie wiesz jak się do tego zabrać? Na pomoc przychodzi wezwijdoktora.pl - lekarskie wizyty domowe dla dzieci i dorosłych pod jednym numerem. mat. prasowe
Serwis zaproponuje lekarzy, którzy znajdują się najbliżej naszego miejsca zamieszkania. Lekarze są weryfikowani przez portal, i dodatkowo oceniani przez pacjentów po wizycie, dlatego nie musimy już tracić czasu na szukanie dostępnego lekarza i zbieranie opinii o nim na własną rękę. Jeżeli na przykład potrzebujemy pediatrę do dziecka, portal zaproponuje najbliższą możliwą wizytę spośród dostępnych, na żądaną porę dnia i w danym rejonie.

- Dla lekarzy ten model to większy komfort pracy, gdyż lekarz sam deklaruje dni i godziny swojej gotowości do odbywania wizyt domowych, co umożliwia dopasowanie tej formy pracy, do głównej działalności lekarza i życia prywatnego - opowiada lekarz Bożena Smal - pediatra, która na co dzień pracuje w przychodni, a dodatkowo współpracuje z wezwijdoktora.pl wykonując wizyty domowe na terenie Trójmiasta.
Dodatkowo serwis wezwijdoktora.pl skraca czas ich dojazdu do pacjenta, mając do dyspozycji kilkudziesięciu lekarzy w różnych dzielnicach Trójmiasta. Pozwala to lekarzowi skupić się na leczeniu, jak również odczuwać większą satysfakcję z wykonywanej pracy.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (10)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Badania, konsultacje