Wiadomości

stat

Chcesz wezwać lekarza? Teraz szybciej zrobisz to przez internet lub telefon

artykuł sponsorowany
Chcesz zamówić wizytę lekarza do domu i nie wiesz jak się do tego zabrać? Na pomoc przychodzi wezwijdoktora.pl - lekarskie wizyty domowe dla dzieci i dorosłych pod jednym numerem.
Chcesz zamówić wizytę lekarza do domu i nie wiesz jak się do tego zabrać? Na pomoc przychodzi wezwijdoktora.pl - lekarskie wizyty domowe dla dzieci i dorosłych pod jednym numerem. mat. prasowe

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a razem z nią sezon infekcji. Nikt nie marzy o godzinach spędzonych na szpitalnym oddziale ratunkowym czy czekaniu w kolejkach w przychodni. Co zrobić kiedy potrzebna jest szybka i skuteczna pomoc lekarza? Dla tych, którzy chcą zamówić wizytę lekarza, teraz to nie problem, gdyż w Trójmieście został uruchomiony serwis wezwijdoktora.pl, który zrobi to za nich.Czy umówienie domowej wizyty lekarza sprawia Ci problem?

nie, bez problemu znajduje lekarza i zamawiam taką wizytę, gdy tego potrzebuję

12%

bardzo trudno jest umówić taką wizytę domową, gdy się jej potrzebuje

39%

nie wiem, nigdy nie zamawiałem(-łam) wizyty domowej

49%
  • zakończona

  • łącznie głosów: 77
Kolejki w przychodniach są coraz dłuższe, a konieczność dotarcia do nich w chorobie nie napawa nas optymizmem. Chcesz zamówić wizytę lekarza do domu i nie wiesz jak się do tego zabrać? Na pomoc przychodzi wezwijdoktora.pl - lekarskie wizyty domowe dla dzieci i dorosłych pod jednym numerem.

Wystarczy wysłać zgłoszenie przez stronę internetową lub zadzwonić pod numer 58 500 55 55 - tam w prosty sposób umówimy wizytę dla siebie czy dziecka, w dogodnym czasie i lokalizacji. Koszt takiej wizyty lekarza pierwszego kontaktu, to stałe 150 złotych niezależnie od przypadającego święta, weekendu, czy pory dnia (między godz. 8-22). Lekarz zbada, wypisze receptę, a w razie potrzeby zwolnienie z pracy.

Wizyta z zakresu laryngologii to 180 PLN, w jej zakres, poza szczegółowym badaniem, diagnozą i propozycją leczenia, wchodzą podstawowe zabiegi laryngologiczne wykonywane w warunkach domowych (płukanie uszu, opatrunki, usunięcie szwów) w razie zaistnienia takiej potrzeby, do których lekarz posiada niezbędny sprzęt.

- Serwis stale poszerza swoją ofertę umówienia wizyty specjalisty - już dziś możemy tu znaleźć również ortopedę czy chirurga urazowo-ortopedycznego, którzy w warunkach domowych poza badaniem i wydaniem zaleceń, wypisaniem recepty, mogą wykonać drobne zabiegi, takie jak na przykład dostawowe podanie leków, zmiany opatrunków czy gipsu ze zwykłego na syntetyczny - przekonują twórcy portalu.
Lepsza organizacja wizyt oznacza krótszy czas dojazdu lekarza

Jak zapewniają, wezwijdoktora.pl to model organizacji wizyt domowych, który sprawdził się już m.in. w Stanach Zjednoczonych. Pozwala na lepszą organizację wizyt lekarzy pod względem logistycznym i operacyjnym co zapewnia pacjentom nie tylko łatwość zamówienia wizyty lekarskiej, ale również krótszy czas dojazdu lekarza i przystępną cenę.

Chcesz zamówić wizytę lekarza do domu i nie wiesz jak się do tego zabrać? Na pomoc przychodzi wezwijdoktora.pl - lekarskie wizyty domowe dla dzieci i dorosłych pod jednym numerem.
Chcesz zamówić wizytę lekarza do domu i nie wiesz jak się do tego zabrać? Na pomoc przychodzi wezwijdoktora.pl - lekarskie wizyty domowe dla dzieci i dorosłych pod jednym numerem. mat. prasowe
Serwis zaproponuje lekarzy, którzy znajdują się najbliżej naszego miejsca zamieszkania. Lekarze są weryfikowani przez portal, i dodatkowo oceniani przez pacjentów po wizycie, dlatego nie musimy już tracić czasu na szukanie dostępnego lekarza i zbieranie opinii o nim na własną rękę. Jeżeli na przykład potrzebujemy pediatrę do dziecka, portal zaproponuje najbliższą możliwą wizytę spośród dostępnych, na żądaną porę dnia i w danym rejonie.

- Dla lekarzy ten model to większy komfort pracy, gdyż lekarz sam deklaruje dni i godziny swojej gotowości do odbywania wizyt domowych, co umożliwia dopasowanie tej formy pracy, do głównej działalności lekarza i życia prywatnego - opowiada lekarz Bożena Smal - pediatra, która na co dzień pracuje w przychodni, a dodatkowo współpracuje z wezwijdoktora.pl wykonując wizyty domowe na terenie Trójmiasta.
Dodatkowo serwis wezwijdoktora.pl skraca czas ich dojazdu do pacjenta, mając do dyspozycji kilkudziesięciu lekarzy w różnych dzielnicach Trójmiasta. Pozwala to lekarzowi skupić się na leczeniu, jak również odczuwać większą satysfakcję z wykonywanej pracy.
artykuł sponsorowany
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (9)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Badania, konsultacje