Celluwell Sonic - alternatywa dla liposukcji

Dzięki Celluwell Sonic zdziwisz się, jak szybko zapomnisz o tym, że kiedyś kilka zbędnych kilogramów skutecznie psuło ci nastrój.
Dzięki Celluwell Sonic zdziwisz się, jak szybko zapomnisz o tym, że kiedyś kilka zbędnych kilogramów skutecznie psuło ci nastrój.

Aparat Celluwell Sonic nie jest po prostu kolejnym urządzeniem do wyszczuplania. Metoda ta zapewnia selektywną degradację komórek tłuszczowych po zaledwie pięciu minutach zabiegu.W świecie kosmetyki profesjonalnej niewiele jest tak szczegółowo i gruntownie przebadanych aparatów jak Celluwell Sonic. Urządzenie to z powodzeniem przeszło szereg rozmaitych testów udowadniających jego niezwykłą skuteczność.

W przypadku transdermalnej liposonikacji wyraźne efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu - po kolejnych trzech sylwetka jest szczuplejsza, wymodelowana, a po nadmiarze tłuszczu nie ma śladu. Zdziwisz się, jak szybko zapomnisz o tym, że kiedyś kilka zbędnych kilogramów skutecznie psuło ci nastrój, ilekroć chciałaś założyć bardziej obcisły ubiór. Z Celluwell Sonic pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej w skuteczny, a co najważniejsze - bezpieczny i bezinwazyjny sposób.

W badaniach na Celluwell Sonic brało udział 16 kobiet oraz dwóch mężczyzn w wieku 30-56 lat. Na każdej z osób wykonano od czterech do ośmiu zabiegów, po jednym zabiegu w tygodniu. Po serii zabiegów transdermalnej liposonikacji widoczna stała się nie tylko redukcja tkanki tłuszczowej, ale również samych obwodów ciała i zmniejszenie cellulitu. Zaobserwowano również, iż skóra pod wpływem zabiegów stała się znacznie delikatniejsza. Po czterech zabiegach na urządzeniu następowało zredukowanie grubości tkanki tłuszczowej nawet o 10 mm.

Codziennie stykasz się z reklamą preparatów i metod, które mają zdziałać dla ciebie niemożliwe. Warto zadać sobie pytanie: gdzie kończą się fakty, a zaczyna po prostu fantazja speców od reklamy? W przypadku Celluwell Sonic nie ma miejsca na fantazjowanie. Podane liczby i uzyskane rezultaty to czyste fakty, do których doszli naukowcy w specjalistycznej klinice.

Zastanów się: czy warto wydawać kolejne pieniądze na metody, które być może zadziałają, czy lepiej raz a dobrze zwalczyć problem nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu tak, by rezultaty były widoczne naprawdę - dla Ciebie i wszystkich, którym pokażesz się w nowej odsłonie.

Salon AbacoSun Gdynia prezentuje CELLUWELL SONIC

Tłuszcz przed zabiegiem.
Tłuszcz przed zabiegiem.
Tłuszcz po zabiegu.
Tłuszcz po zabiegu.
Jak działa Celluwell Sonic i dlaczego jest tak skuteczny?

Celluwell Sonic wykorzystuje metodę transdermalnej liposonikacji, która stanowi bezinwazyjną alternatywę dla liposukcji. Transdermalna liposonikacja to innowacyjna metoda, która wykorzystuje technologię zastosowania ultradźwięków niskiej częstotliwości.

Za pomocą liposonikacji zostaje wywołany w tkankach efekt niestabilnej kawitacji, wówczas generowane są mikroskopijne bąbelki pary/gazu, które implodują. Za sprawą siły implozji dochodzi do całkowitej degradacji komórek tłuszczowych, których zawartość zostaje uwolniona.

Transdermalna liposonikacja to sposób na zniszczenie komórek tłuszczowych i uwolnienie trójglicerydów do przestrzeni międzykomórkowych, które są następnie transportowane i eliminowane przez nerki oraz metabolizowane przez wątrobę.

Skuteczność transdermalnej liposonikacji można porównać jedynie do liposukcji - zabiegi transdermalnej liposonikacji odbywają się jednak w sposób całkowicie bezinwazyjny i bezpieczny.

Celluwell Sonic to także efekt sonoforezy - jego uzyskanie na poziomie komórkowym umożliwia specjalna modulacja fali ultradźwiękowej. Pozwala to na lepszą penetrację aktywnych substancji zawartych w specjalnie do tego przeznaczonych produktach Cerri X Energy.

Warto podkreślić, że urządzenie jest całkowicie bezpieczne zarówno dla klienta, jak i samej kosmetyczki. Jest to gwarantowane przez specjalny system kontroli emisji ultradźwięków. Metoda działa selektywnie tylko na tkankę tłuszczową. Urządzenie i głowica są odpowiednio izolowane.

Pełna dokumentacja naukowa o działaniu Celluwell Sonic
.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (6)

 • Mniej niezdrowego żarcia,

  więcej ruchu.
  I po tkance.

  • 9 3

 • Sezon technologicznych guseł uważam za otwarty.

  Dziś w ofercie komputerowy system meteorologiczny, z wykorzystaniem nano-technologi. Likwiduje chmury na niebie i ma opcje koszenia trawnika.

  • 12 2

 • po co taki dodatek

  ze artykul sponsorowany akurat ten artykul jest super a wszystkie inne sa sponsorowane a ten to reklama

  • 0 4

 • widzę rożnicę (2)

  byłam w AbacoSun na dwóch zabiegach i naprawdę widać różnicę - jeden to pokazowy, a drugi już normalny, jestem b. zadowolona, bo jest to zabieg, którego działanie można skierować na konkretną część ciała, nie jestem os. z nadwagą, ale od zawsze uważałam, że w pewnym miejscu tłuszczyku mam zbyt dużo, a dokładnie wew. strona ud na samej górze, chciałam mieć większy prześwit i mam :)
  tylko po takim zabiegu, po ok 3dniach trzeba się przemasować pompą

  więcej ruchu i mniej jedzenia - jak najbardziej tak, ale tym metodom palcem nie pokażesz, gdzie mają zredukować fałdkę :)))
  na pewno wybiorę się ponownie za jakiś czas, jak mi pozwolą, bo rzekomo już się nie kwalifikuję do zabiegu, trzeba mieć odpowiednią ilość cm :(

  • 3 9

  • To mówiłem ja trener drugiej klasy

   Jarząbek.

   • 1 1

  • To jeszcze raz ja:

   łubu dubu,łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu,niech żyje nam.

   • 1 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Konsultacje z zakresu dermatologii
Konsultacje z zakresu dermatologii
badania, konsultacje
g. 8:00 - 10:00
Gdańsk, Centrum Medyczne ARR
Kamuflaż w makijażu medycznym
Kamuflaż w makijażu medycznym
wykład, spotkanie
sty 27
czwartek, g. 18:00
Gdańsk, Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku
Walentynkowy masaż
Walentynkowy masaż
walentynki, zajęcia rekreacyjne
lut 11-14
piątek - poniedziałek, g. 10:00
Gdańsk, Diamond Clinic