Wiadomości

Zabiegi, które nie kończą się na jednej wizycie. Ile kosztują?

Wiele zabiegów wykonywanych jesienią nie kończy się na jednej wizycie - żeby zobaczyć efekty musimy wykonać całą serię.
Wiele zabiegów wykonywanych jesienią nie kończy się na jednej wizycie - żeby zobaczyć efekty musimy wykonać całą serię. fot. 123rf.com

Salony kosmetyczne oferują coraz szerszy wachlarz zabiegów przeznaczonych do ciała, twarzy, dłoni i stóp. Wszystko zależy od potrzeb. Jednak żeby skóra wyglądała młodo, zdrowo i promiennie, coraz częściej słyszymy, że jedna wizyta nie wystarczy i niezbędna jest cała seria zabiegów, żeby efekt był trwały i w pełni zadowalający. Jesień to szczególnie dobry czas na to, żeby poprawić kondycję naszej cery i ciała. Sprawdzamy, na co warto się zdecydować.Czy korzystałaś z zabiegów w seriach?

tak, zazwyczaj staram się tak robić 21%
tak, o ile wymaga tego konkretny zabieg 18%
tak, ale tylko w przypadku zabiegów z użyciem lasera 6%
nie, ale planuję 19%
nie, nie korzystałam i raczej nie planuję 36%
zakończona Łącznie głosów: 129
Jeżeli planujemy wybrać się na zabieg kosmetyczny, który wymaga kilku powtórzeń, warto przede wszystkim sprawdzić, po ilu zabiegach osiągniemy pożądany efekt oraz jaka jest cena za całą kurację. W przeciwnym razie w trakcie kuracji może się okazać, że seria zabiegów jest zbyt dużym obciążeniem finansowym, a przerwanie jej spowoduje, że nie będziemy nawet w małym stopniu usatysfakcjonowane.

- W większości przypadków, aby uzyskać widoczny i długotrwały efekt zaleca się wykonanie serii zabiegowej od trzech do pięciu zabiegów oraz terapie łączone. Serie zabiegowe wykonuje się w odstępie czasowym od dwóch do sześciu tygodni w zależności od zabiegu - mówi Aleksandra Labudda-Korczak, kosmetolog z Gabinetu Kosmetologii Estetycznej Luxis.
Czytaj także: Zabiegi kosmetyczne idealne na jesień

Do zabiegów wykonywanych w seriach należą również mezoterapia igłowa i mezoterapia mikroigłowa.
Do zabiegów wykonywanych w seriach należą również mezoterapia igłowa i mezoterapia mikroigłowa. fot. 123rf.com

Zabiegi złuszczające i regenerująceWraz z nadejściem jesieni na popularności zyskują zabiegi, które złuszczają i regenerują naszą skórę po lecie.

- Warto pomyśleć o zabiegach złuszczających i regenerujących naszą cerę opartych na kwasach owocowych, które należy wykonywać w serii od czterech do ośmiu zabiegów w odstępach pomiędzy 7 a 21 dni w zależności od składu kwasów i ich stężenia. Ceny zabiegów z kwasami kształtują się od 150 do 250 zł - mówi Katarzyna Waligóra z Plus Dla Urody.
Jesień to również dobry czas na zabiegi o działaniu liftingującym lub poprawiającym owal twarzy.

- Zabieg Maximus jest oparty na działaniu tripolarnej fali radiowej i dynamicznej stymulacji mięśni DMA. Seria składa się z czterech, pięciu lub sześciu zabiegów. Może być on wykonywany również jednorazowo jako zabieg S.O.S. Cena za każdy zabieg w serii wynosi 350 zł, natomiast pojedynczy zabieg poza serią kosztuje 390 zł - dodaje Waligóra.
Do zabiegów wykonywanych w seriach należą również mezoterapia igłowa i mezoterapia mikroigłowa.

- Trzy zabiegi mezoterapii igłowej w serii kosztują od 900 do 1200 zł, a trzy mezoterapii mikroigłowej około 600 zł. Seria zabiegów medi+derma kwasami kosztuje od 400 do 1200 zł w zależności, czy decydujemy się na trzy czy na pięć zabiegów - zauważa Aleksandra Labudda-Korczak.
Coraz częściej słyszymy, że niezbędna jest cała seria zabiegów, żeby efekt był trwały i w pełni zadowalający.
Coraz częściej słyszymy, że niezbędna jest cała seria zabiegów, żeby efekt był trwały i w pełni zadowalający. fot. 123rf.com

Nie tylko zabiegi na twarzOprócz bogatej oferty zabiegów na twarz, możemy wybrać również te, które niwelują mankamenty naszego ciała. Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki temu zabiegowi możemy się odchudzić, pozbyć cellulitu, wymodelować sylwetkę, a nawet poprawić kontury twarzy.

- Jeśli chodzi o ciało to, aby zabiegi były efektywne, proponujemy również serię dziesięciu zabiegów Endermologii. Koszt pojedynczego zabiegu w serii wynosi 100 zł zamiast 120 zł za zabieg, który nie jest wykonywany w serii. Zabiegi Maximus w serii od sześciu do ośmiu zabiegów za wybraną partię ciała kosztują od 200 do 400 zł - dodaje Katarzyna Waligóra.
Do zabiegów, których efekty są uzależnione od wykonania całej serii należą wszystkie te, które wykonuje się z użyciem lasera.
Do zabiegów, których efekty są uzależnione od wykonania całej serii należą wszystkie te, które wykonuje się z użyciem lasera. fot. 123rf.com

Laser najlepszy na jesień i zimęDo zabiegów, których efekty są uzależnione od wykonania całej serii należą wszystkie te, które wykonuje się z użyciem lasera. Czas pomiędzy jesienią a wiosną jest porą, kiedy ze względu na brak ekspozycji na słońce możemy przeprowadzić całą serię.

- Naszym klientom oferujemy w seriach depilację laserową Xlase Plus laserem diodowym. Przykładowo, cała 5-zabiegowa seria na wąsik kosztuje 500 zł oraz od 100 do 1500 zł za bikini. Fotoodmładzanie Xlase Plus Cpl/Nd Yag na twarz kosztuje od 900 do 1500 zł w zależności od liczby zabiegów w serii - dodaje Aleksandra Labudda-Korczak.
- Depilację laserową dzielimy na pojedynczy zabieg, serię czterech lub sześciu zabiegów. Najtaniej za jeden zabieg zapłacimy w pakiecie sześciozabiegowym, a najdroższe są pojedyncze zabiegi - mówi Malwina Markowska z Kashmir Salon&Spa.

Opinie (7) 1 zablokowana

 • Co dla panów?

  • 6 2

 • He he

  Kosztują i co po tych kosztach?osobiscie wole w fajnej kafejce spedzic.wolny czas

  • 9 1

 • Ladny usmiech

  Nie kosztuje nic a dodaje urody

  • 11 1

 • moja żona lata na te zabiegi, wydaje kupę kasy a wciąż jest brzydka:( (2)

  • 14 9

  • Widziały gały co brały

   to teraz nie marudź.

   • 9 0

  • Zasady składania reklamacji

   Widziały gały co brały

   • 3 0

 • Fale radiowe - nigdy na twarz!!

  Dentystka, która w naszym salonie wykonuje zabiegi ostrzykiwania kategorycznie odradza zabiegów rf na twarz. Podobno na zachodzie odchodzi sie od tego i żadna szanująca sie klinika nie wykona takiego zabiegu. Jest to szkodliwe dla oczu, nie chodzi o brak okularki ochronnych a o możliwość kosgulacji białka w gałce ocznej.

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Badania, konsultacje

Najczęściej czytane