badania, konsultacje

stat

Teraz Serce! Walentynki w IKEA Gdańsk

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
11 - 12 lutego 2017
godzina:
10:00 - 18:00
miejsce:

IKEA  mapa

adres:
Gdańsk, Złota Karczma 26
bilety:
wstęp wolny

Telemedycyna Polska S.A. oraz IKEA Gdańsk zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia "Teraz Serce!"W weekend 11 i 12 lutego 2017 roku w godzinach 10:00-18:00 w IKEA Gdańsk odbędzie się Akcja Medyczna w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia "Teraz Serce!". Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Podczas weekendowej Akcji Medycznej każdy chętny będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania EKG z opisem oraz interpretacją lekarza specjalisty, badania poziomu cholesterolu i glukozy, porady dietetyka, pomiaru ciśnienia, obliczenia wskaźnika BMI, określenia czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego.

Udział w Akcji jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla wszystkich, którzy zgłoszą się w trakcie trwania Akcji. Głównym celem Akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz profilaktyka kardiologiczna. Akcje są przeprowadzane w najczęściej odwiedzanych punktach miasta, czyli hipermarketach i centrach handlowych. Wybór miejsc, w których odbywają się bezpłatne badania, podyktowany jest przede wszystkim powszechną dostępnością dla odwiedzających oraz możliwością szerszego dotarcia do zainteresowanych.

Na bezpłatne badania serca zapraszamy w godzinach od 10:00 do 18:00 w weekend, 11 i 12 lutego 2017 roku do IKEA Gdańsk mieszczącej się w Gdańsku przy ul. Złota Karczma 26.

Dni otwarte 2018 na Uniwersytecie Gdańskim
mar 19-20

poniedziałek - wtorek, godz. 9:00

Wstęp wolny
Targi Mieszkań i Domów
wrz 15-16

sobota - niedziela

Gdańsk,
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij