Wiadomości

stat

Targi Ślub i Wesele kolejny raz w Gdyni

Zobacz jak wyglądały Targi Ślub i Wesele w zeszłym roku

Suknie ślubne, garnitury, biżuteria, torty, specjaliści od dekoracji i wiele innych. W najbliższą sobotę, już po raz drugi w Gdynia Arenie zobacz na mapie Gdańska, odbędą się Targi Ślub i Wesele. Dla tych, którzy planują własny ślub to świetna okazja do poznania najnowszych trendów.Ślub i wesele:

planujemy sami 63%
planujemy przy pomocy znajomych i rodziny 28%
planujemy przy pomocy specjalistów z branży 9%
zakończona Łącznie głosów: 116
Targi Ślub i Wesele organizowane są w Trójmieście od kilkunastu lat, jednak w Gdynia Arenie odbędą się po raz drugi. To wspaniała okazja dla narzeczonych, by w jednym miejscu spotkać specjalistów z różnych dziedzin. Na odwiedzających w Gdynia Arenie będą czekać m.in. fotografowie, fryzjerzy, cukiernicy, zespoły muzyczne czy specjaliści od dekoracji.

Przeczytaj relację z zeszłorocznej edycji targów Ślub i WeseleTradycyjnie już odwiedzających targi organizatorzy przywitają tortem a w świat muzyki porwie trio smyczkowe. Na scenie prezentowane będą najnowsze trendy w makijażu i fryzurach ślubnych. Nie zabraknie pokazów nauki pierwszego tańca i specjalnych warsztatów dla narzeczonych.

- Warsztaty dla narzeczonych będą prowadzone przez najlepszych profesjonalistów z dziedziny fotografii, doboru bielizny, organizacji ślubu i wesela. Już po raz kolejny gościć będziemy Poradnictwo Rodzinne, które podczas warsztatów oraz na swoim stoisku chętnie udzieli informacji związanych z naukami przedmałżeńskimi - mówi Aleksandra Kamińska, jedna z organizatorek targów.
Podczas targów nie zabraknie konkursów z nagrodami, w których wygrać można vouchery na m.in.: sesje fotograficzne, pakiety spa, suknie ślubne czy garnitury. Jedną z nagród będzie również tort na 100 osób ufundowany przez jedną z sopockich cukierni.

Opinie (31)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Badania, konsultacje