• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Szybkie i bezpieczne odchudzanie z Kliniką Zdrowia i Piękna

21 maja 2009 (artykuł sprzed 14 lat) 

Jak schudnąć? To pytanie najczęściej zadajemy sobie na wiosnę, kiedy zimowe swetry zamieniamy na zwiewne sukienki. Także perspektywa pokazania się w stroju kąpielowym, kiedy "tu i ówdzie" przybyło trochę ciała, często budzi w nas strach i obawy. Z pomocą wszystkim walczącym z nadmiernymi kilogramami przychodzi NZOZ Klinika Zdrowia i Piękna H&Bmed w Gdańsku, która w swojej ofercie ma szereg bezpiecznych i sprawdzonych zabiegów odchudzających

.
Przed zabiegiem Przed zabiegiem
Po zabiegu Po zabiegu


Teoretycznie odpowiedź na pytanie "jak schudnąć" wydaje się prosta. Wystarczy jedynie ograniczyć spożywanie posiłków, szczególnie tych wysokokalorycznych i więcej się ruszać. Jednak aby dieta zaczęła przynosić efekty potrzebny jest czas, a tymczasem za oknem już świeci wiosenne słońce, a lato zbliża się wielkimi krokami.

- Wszystkim, którzy chcieliby powitać lato szczuplejsi, proponujemy bezpieczne zabiegi odchudzające, modelujące sylwetkę oraz likwidujące cellulit - mówi dr Hanna Olszewska, z Kliniki Zdrowia i Piękna H&Bmed. - Jedną z najnowocześniejszych metod nieinwazyjnej walki z miejscową otyłością jest Ultracontour, gwarantujący bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny zabieg odchudzający. Usuwa tkankę tłuszczową nie naruszając otaczających narządów - naczyń krwionośnych i nerwów.

Jest to zabieg znacznie bezpieczniejszy od liposukcji, gdyż nie wymaga interwencji chirurgicznej. Ultracontour polecany jest szczególnie dla osób walczących z miejscową otyłością, gdyż redukuje tkankę tłuszczową w miejscach, w których najtrudniej się jej pozbyć.

- Dobrymi kandydatami do zabiegu przeprowadzonego urządzeniem Ultracontour są osoby o indeksie BMI 25 - 35, prowadzące siedzący tryb życia, których dieta jest zbyt obfita - wyjaśnia dr Olszewska. - Czas trwania jednej sesji wynosi około 90 minut i składa się z dwóch części. W trakcie pierwszej z nich, za pomocą ultradźwięków uszkadzane są błony komórek tłuszczowych, dzięki czemu tłuszcz uwalniany jest do przestrzeni międzykomórkowej. Druga część zabiegu to ultradźwiękowy drenaż limfatyczny, polegający na odprowadzeniu nagromadzonego tłuszczu z przestrzeni międzykomórkowych do układu limfatycznego.

Zabieg Ultracontour wykonuje się seriami. Efekty wyszczuplenia sylwetki są widoczne po około miesiącu. Ultracontour nie tylko działa na zgromadzony tłuszcz, ale pobudza również działanie układu limfatycznego, co wywołuje uczucie lżejszych nóg.

- Obwód ciała zmniejsza się średnio od 4 do 16 centymetrów po jednym cyklu, przy czym zalecane jest wykonanie 6 zabiegów - mówi dr Hanna Olszewska. - Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zabiegi powtarza się co 3 - 10 dni. Po kuracji większość pacjentów zauważa zmianę sylwetki i zmniejszenie nawet o dwa rozmiary wielkości noszonych ubrań.

W terapii zalecane jest przestrzeganie diety, picie 2 litrów wody dziennie oraz wykonywanie prostych ćwiczeń fizycznych. Każdy klient ma zapewnioną indywidulaną konsultacje lekarską.

- Do usuwania miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej służy również metoda lipolizy injekcyjnej - mówi dr Hanna Olszewska. - Wykorzystuje się tu substancję o nazwie fosphatydylocholina, którą wstrzykuje się bezpośrednio w tkankę tłuszczową. Przenika ona przez błony komórkowe do jej wnętrza, powodując rozerwanie struktury błony. Usunięcie rozpuszczonego tłuszczu odbywa się za pomocą normalnych procesów fizjologicznych. Zabieg polega na wykonaniu serii zastrzyków. Wykonywany jest wyłącznie przez lekarza. Przy pomocy tego zabiegu możemy modelować podbródek, brzuch, uda, ramiona oraz fałdy na plecach.


NZOZ Klinika Zdrowia i Piękna H&Bmed, www.hbmed.pl oferuje także:

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki medycznej:
- usuwanie zmarszczek - Botoks, Restylane, Juvederm, Surgiderm, fotoodmładzanie (VPL), system Radio Frequency (KDW Softlight IR/RF)
- modelowanie twarzy - Restylane SubQ, Voluma
- powiększanie, odmładzanie ust
- peelingi medyczne
- mezoterapia
- usuwanie znamion, włókniaków, brodawek
- kriochirurgia

zabiegi laserowe (laser diodowy, Nd:YAG Q-Switch oraz VPL):
- usuwanie owłosienia
- rozszerzone naczynka na twarzy
- zmiany naczyniowe kończyn dolnych
- trądzik różowaty
- przebarwienia i plamy posłoneczne
- piegi
- fotoodmładzanie
- usuwanie tatuażu

mikrodermabrazja - metoda Skin Jet
zabiegi pielęgnacyjne na twarz ciało
makijaż permanentny (znieczulenie stomatologiczne)
przedłużanie i zagęszczanie rzęs
pedicure i manicure pielęgnacyjne i medyczne

NZOZ Klinika Zdrowia i Piękna H&Bmed
www.hbmed.pl
zaprasza do swojej siedziby w Gdańsku, przy ul. Jaśkowa Dolina 8.

Zadzwoń i umów się na spotkanie, tel. (058) 341-12-30.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (3) 2 zablokowane

 • heheh a co tam odstaje w majtkach (1)

  na dolnym zdjeciu;P

  • 3 7

  • drobny retusz

   eh... wyjątkowe niehlujstwo !

   • 0 0

 • Opinia została zablokowana przez moderatora

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Jak pracować z blizną po nacięciu krocza lub po cesarskim cięciu?

wykład, warsztaty, konsultacje

Młodzieżowa Grupa Wsparcia

80 zł
warsztaty

Bezpłatne badania w ramach obchodów 10. rocznicy CM Morska

badania, konsultacje

Najczęściej czytane