Wiadomości

stat

Ślubne inspiracje na Targach Młodej Pary


Suknie, weselne torty, nauka pierwszego tańca, a nawet ślubne auta - już po raz piąty w halach AmberExpo zobacz na mapie Gdańska odbyły się Targi Młodej Pary. Niedzielne wydarzenie było doskonałą okazją dla przyszłych małżonków do poznania ofert blisko 200 wystawców, przyjrzenia się nowym trendom ślubnym oraz oczywiście wynegocjowania korzystnych rabatów.Czy kiedykolwiek byłe(a)ś na targach ślubnych?

tak, kilkukrotnie 12%
tak, raz w życiu 25%
nie, ale jak będę planować ślub to na pewno się wybiorę 21%
nie, nie planuję 42%
zakończona Łącznie głosów: 106
Targi Młodej Pary przyciągnęły do AmberExpo setki par planujących swoje śluby. Niektóre z nich dopiero zaczynają czasochłonne i pełne dylematów przygotowania, inne są już na ostatniej prostej. Targi mają za zadanie przede wszystkim zainspirować narzeczonych, a tym samym ułatwić planowanie tego wyjątkowego dnia.

- Jesteśmy pierwszą parą wśród naszych znajomych, która zdecydowała się wziąć ślub i zorganizować wesele, dlatego tutaj szukamy inspiracji, które pomogą nam przygotować się to tego wydarzenia - mówili odwiedzający targi narzeczeni.
O wspomniane inspiracje zadbało prawie 200 wystawców z branży ślubnej, którzy kusili odwiedzających ciekawymi kolekcjami i atrakcyjnymi rabatami. Zainteresowani przebierali w ofertach m.in. salonów ślubnych, sal weselnych, jubilerów, dekoratorów, cukierników, zespołów muzycznych, samochodów do ślubu, szkół tańca czy usług foto i wideo.

Pierwszy taniec i ślub bez disco poloGdańskie targi ślubne to nie tylko stoiska wystawców, to również szereg ciekawych atrakcji, niespodzianek oraz występów na żywo na specjalnie przygotowanej scenie. Odwiedzający zobaczyli pokazy mody ślubnej, pierwszego tańca i bielizny.

Ponadto przez cały dzień w dwóch salach odbywały się prelekcje i warsztaty, na których zainteresowane osoby mogły podszlifować swoje taneczne umiejętności. Podczas wykładów poruszono kilka interesujących tematów, jak chociażby organizacja ślubu w plenerze czy wesele bez disco polo.

Opinie (10) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Badania, konsultacje