• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Schudnij bez wysiłku

18 września 2008 (artykuł sprzed 15 lat) 

Każdy, kto choć raz borykał się z problemem otyłości wie, jak trudno pozbyć się nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo otyłości towarzyszą liczne powikłania ze strony układu sercowo - naczyniowego i innych narządów, co w konsekwencji moze doprowadzić m. in. do cukrzycy, nadciśnienia czy choroby wieńcowej

.


- Otyłość to takie nagromadzenie tkanki tłuszczowej w organizmie, która przekracza jego fizjologiczne potrzeby - mówi Hanna Olszewska, właścicielka NZOZ Kliniki Zdrowia i Piękna H&Bmed w Gdańsku. - Jednak nie tylko ilość, ale również rozmieszczenie tkanki tłuszczowej ma znaczenie. Zgromadzenie tkanki tłuszczowej np. w jamie brzusznej jest bardziej szkodliwe dla zdrowia niż jej równomierne rozłożenie w organizmie.

Większość osób z nadwagą czy otyłością ma na swoim koncie kilka, czasem nawet kilkanaście prób odchudzania. Niestety, kolejne diety, które obiecują duży ubytek wagi w krótkim czasie, najczęściej nie są ani bezpieczne, ani efektywne.

Z pomocą wszystkim osobom walczącym z miejscową otyłością przychodzi NZOZ Klinika Zdrowia i Piękna H&Bmed w Gdańsku. Ultracontour to jedna z najskuteczniejszych metod nieinwazyjnego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ultracontour nie tylko działa na zgromadzony tłuszcz, ale pobudza również działanie układu limfatycznego, co wywołuje uczucie lżejszych nóg.

- Dobrymi kandydatami do zabiegu przeprowadzonego urządzeniem Ultracontour są osoby o indeksie BMI 25 - 35, prowadzące mało aktywny tryb życia - wyjaśnia dr Hanna Olszewska. - Ultracontour gwarantuje bezpieczny i bezbolesny zabieg odchudzający, gdyż usuwa tkankę tłuszczową nie naruszając otaczających narządów. Zabieg przeznaczony jest dla osób walczących z miejscową otyłością, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, gdyż redukuje tkankę tłuszczową w miejscach, w których najtrudniej się jej pozbyć.

Czas trwania jednej sesji wynosi około 90 minut i składa się z dwóch części. Zabieg wykonuje się seriami. Efekty wyszczuplenia sylwetki są widoczne po około miesiącu. W terapii zalecane jest przestrzeganie diety, picie 2 litrów wody dziennie oraz wykonywanie prostych ćwiczeń fizycznych. Każdy klient ma zapewnioną konsultacje lekarską.

- Aby maksymalnie zwiększyć efektywność zabiegu, swoim klientom proponujemy jeszcze zabieg urządzeniem KDW SOFTLIGHT IR/RF - mówi dr Olszewska. - Dzięki działaniu na skórę właściwą i tkankę podskórną fal radiowych wspomaganych promieniami podczerwonymi, po usunięciu tkanki tłuszczowej ultracontour'em, ujędrnia się ciało likwidując obwisłą i wiotką skórę twarzy, szyi, brzucha, ramion i ud. Skojarzone działanie tych dwóch urządzeń daje rewelacyjne efekty w odchudzaniu i usuwaniu cellulitu, zapewniając sprężystą i jędrną skórę.

NZOZ Klinika Zdrowia i Piękna H&Bmed, www.hbmed.pl oferuje także:

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki medycznej:
- usuwanie zmarszczek - Botoks, Restylane, Juvederm, Surgiderm, fotoodmładzanie (VPL), system radio frequency (KDW Softlight IR/RF)
- modelowanie twarzy - Restylane SubQ, Juvederm
- powiększanie, odmładzanie ust
- usuwanie cellulitu, ujędrnianie skóry twarzy, szyi, brzucha, ud: system radio frequency
- peelingi medyczne
- mezoterapia
- usuwanie znamion, włókniaków, brodawek
- kriochirurgia

zabiegi laserowe (laser diodowy, Nd:YAG Q-Switch oraz VPL):
- usuwanie owłosienia
- rozszerzone naczynka na twarzy
- zmiany naczyniowe kończyn dolnych
- trądzik różowaty
- przebarwienia i plamy posłoneczne
- piegi
- fotoodmładzanie
- usuwanie tatuażu

mikrodermabrazja - metoda Skin Jet
zabiegi pielęgnacyjne na twarz ciało
makijaż permanentny (znieczulenie stomatologiczne)
przedłużanie i zagęszczanie rzęs
pedicure i manicure pielęgnacyjne i medyczne

NZOZ Klinika Zdrowia i Piękna H&Bmed
www.hbmed.pl
zaprasza do swojej siedziby w Gdańsku, przy ul. Jaśkowa Dolina 8.

Zadzwoń i umów się na spotkanie, tel. (058) 341-12-30.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Wydarzenia

Grupa wsparcia dla mam z depresją poporodową

spotkanie

W poszukiwaniu mocnego podmiotu. Praca z traumą w praktyce społecznej

15 zł
wykład, spotkanie

8. Urodziny Bohatera Borysa

wykład, warsztaty, imprezy i akcje charytatywne

Najczęściej czytane