badania, konsultacje

stat

Różowa plaża (2 opinie)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
28 lipca 2018 (sobota)
godzina:
10:30 - 18:00
miejsce:

Zatoka Sztuki  mapa

adres:
Sopot, al. Franciszka Mamuszki 14
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Różowa Plaża to autorski event fundacji, którego celem jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną, dbałość o dietę, regularne badanie piersi oraz ochronę skóry przed promieniami UV. W tym roku odbędzie się 28.07 w Sopocie (plaża klubu Zatoka Sztuki).Utrzymany w luźniej konwencji tj. eksperci (onkolog, chirurg, fizjoterapeuta, dietetyk, kosmetolog, linergistka) udzielą konsultacji w niezobowiązującym, plażowym klimacie. Dla każdego uczestnika zapewnione będą owoce, woda mineralna oraz kosmetyki z wysokim filtrem.

Zespół wolontariuszy, który utworzy różowe miasteczko to kobiety, które przeszły chorobę nowotworową piersi lub dalej się z nią borykają a mimo to cieszą się życiem. Swoją postawą
i uśmiechem na twarzy łamią stereotypy związane z postrzeganiem osób dotkniętym rakiem piersi.
Różowa Plaża zorganizowana jest z myślą o lokalnej społeczności oraz turystach odpoczywających nad morzem. Dodatkowo pacjenci i członkowie ich rodzin przyjadą z różnych zakątków naszego kraju po to by nas poznać, skonsultować się i miło spędzić czas.

Ekspertami w zakresie profilaktyki i leczenia raka piersi będą specjaliści: Dr Elżbieta Senkus-Konefka, Prof. Agnieszka Kołacińska, Dr hab. Dawid Murawa, Dr Jarosław Skokowski, Dr hab. Jerzy Jankau, Prof. Piotr Prowans, Dr Michał Kąkol, Dr Paweł Kabata, Dr Cezary Kaczmarkiewicz, lek. Natalia Cichowska-Cwalińska.

Porady związane z prawidłowym odżywianiem zapewni dietetyk Magdalena Maciejewska-Cebulak, współautorka książki "Nie daj się rakowi - wsparcie żywieniowe w chorobie nowotworowej".

W Sopocie będziemy tańczyć Zumbę z Martą Czarnecką.

Możliwości i efekty jakie daje pigmentacja medyczna brodawki pokaże linergistka Marika Miler a wiedzę dotyczącą ochrony skóry podczas letniego wypoczynku przekażą Panie kosmetolog z Moments Day Spa.

Na plaży w Sopocie dołączy do zespołu ekspertów prawnik Pani Hanna Rubaszewska z Kancelarii RCP Rubaszewscy&Partnerzy, która specjalizuje się w prawie medycznym. Zagadnienia z zakresu Praw Pacjenta są jej doskonale znane i będzie udzielała porad w tym zakresie.

Wszystkie osoby zaangażowane w projekt działają charytatywnie.

Patronat naukowy nad wydarzeniem objęło Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej.
 

Przeczytaj także

 • Na Różowej plaży pokazali, jak dbać o zdrowie wideo
  22 lipca 2018 (8 opinii)

  Już po raz kolejny przedstawiciele fundacji OmeaLife ruszyli na plażę, aby w niezobowiązującej, luźnej atmosferze, promować zdrowy styl życia poprzez aktywność fizyczną, dbałość o dietę,...

Przygotuj się do XIV Dyktanda

w każdy piątek (od 14.09 do 12.10.2018), godz. 15:15 - 17:15

Wstęp wolny
III Kongres Edukacji Medialnej - Spotkanie badaczy i praktyków
paź 25-26

czwartek - piątek

Trójmiasto, Europejskie Centrum...
bilety 60-400 zł

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie (2)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.