badania, konsultacje

stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Różowa plaża (2 opinie)

Różowa Plaża to autorski event fundacji, którego celem jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną, dbałość o dietę, regularne badanie piersi oraz ochronę skóry przed promieniami UV. W tym roku odbędzie się 28.07 w Sopocie (plaża klubu Zatoka Sztuki).

Relacja z imprezy

Social Media o poranku

lut 18

poniedziałek, godz. 9:00 - 10:30

bilety 15 zł

Warsztat: Niech gadanie działa.

lut 28

czwartek, godz. 17:30 - 20:15

Gdynia,
Wstęp wolny


Utrzymany w luźniej konwencji tj. eksperci (onkolog, chirurg, fizjoterapeuta, dietetyk, kosmetolog, linergistka) udzielą konsultacji w niezobowiązującym, plażowym klimacie. Dla każdego uczestnika zapewnione będą owoce, woda mineralna oraz kosmetyki z wysokim filtrem.

Zespół wolontariuszy, który utworzy różowe miasteczko to kobiety, które przeszły chorobę nowotworową piersi lub dalej się z nią borykają a mimo to cieszą się życiem. Swoją postawą
i uśmiechem na twarzy łamią stereotypy związane z postrzeganiem osób dotkniętym rakiem piersi.
Różowa Plaża zorganizowana jest z myślą o lokalnej społeczności oraz turystach odpoczywających nad morzem. Dodatkowo pacjenci i członkowie ich rodzin przyjadą z różnych zakątków naszego kraju po to by nas poznać, skonsultować się i miło spędzić czas.

Ekspertami w zakresie profilaktyki i leczenia raka piersi będą specjaliści: Dr Elżbieta Senkus-Konefka, Prof. Agnieszka Kołacińska, Dr hab. Dawid Murawa, Dr Jarosław Skokowski, Dr hab. Jerzy Jankau, Prof. Piotr Prowans, Dr Michał Kąkol, Dr Paweł Kabata, Dr Cezary Kaczmarkiewicz, lek. Natalia Cichowska-Cwalińska.

Porady związane z prawidłowym odżywianiem zapewni dietetyk Magdalena Maciejewska-Cebulak, współautorka książki "Nie daj się rakowi - wsparcie żywieniowe w chorobie nowotworowej".

W Sopocie będziemy tańczyć Zumbę z Martą Czarnecką.

Możliwości i efekty jakie daje pigmentacja medyczna brodawki pokaże linergistka Marika Miler a wiedzę dotyczącą ochrony skóry podczas letniego wypoczynku przekażą Panie kosmetolog z Moments Day Spa.

Na plaży w Sopocie dołączy do zespołu ekspertów prawnik Pani Hanna Rubaszewska z Kancelarii RCP Rubaszewscy&Partnerzy, która specjalizuje się w prawie medycznym. Zagadnienia z zakresu Praw Pacjenta są jej doskonale znane i będzie udzielała porad w tym zakresie.

Wszystkie osoby zaangażowane w projekt działają charytatywnie.

Patronat naukowy nad wydarzeniem objęło Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej.
 
Dodaj zdjęcie

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.