• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Ranking 2023: najlepsze salony optyczne w Trójmieście

Katarzyna Lubańska
1 czerwca 2023 
Opinie (11)
Wiele osób boryka się z różnymi wadami wzroku, w związku z czym często trzeba zaprzyjaźnić się z okularami. Optyk pomoże nam w wyborze stylowych i dopasowanych do naszej urody i twarzy oprawek. Wiele osób boryka się z różnymi wadami wzroku, w związku z czym często trzeba zaprzyjaźnić się z okularami. Optyk pomoże nam w wyborze stylowych i dopasowanych do naszej urody i twarzy oprawek.

Ranking salonów optycznych w Trójmieście - szukasz dobrego optyka w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie, ale nie wiesz, kogo wybrać? W kolejnej odsłonie cyklu Ranking Najlepszych, w którym prezentujemy najwyżej oceniane firmy z Katalogu Trojmiasto.pl, przygotowaliśmy zestawienie najlepszych optyków w Trójmieście. Opieramy się na opiniach i ocenach naszych czytelników.
Ranking salonów optycznych - TrójmiastoNa co najbardziej zwracasz uwagę, kupując okulary w salonie optycznym?

Optyk jest odpowiedzialny za wykonanie okularów na podstawie recepty od okulisty lub badań wykonanych przez optometrystę. Określa rodzaj soczewek najlepszy dla potrzeb pacjenta i dobierze pod nie idealne oprawki. A także reguluje, naprawia oraz zajmuje się montażem gotowych okularów. Od doświadczonego, wykwalifikowanego optyka możemy otrzymać rzetelne informacje m.in. na temat zalet i wad poszczególnych produktów. Optyk powinien także potrafić dopasować oprawki do typu urody i kształtu twarzy, a także orientować się w najnowszych trendach, by pomóc w doborze modnych czy klasycznych okularów.

W wielu salonach optycznych pracują także optometryści i wówczas możemy liczyć na profesjonalną obsługę zarówno w zakresie wywiadu na temat naszego wzroku, badania, jak i wyboru odpowiednich sposobów korekcji ewentualnej wady wzroku. W jednym miejscu możemy zbadać wzrok i na tej podstawie zamówić stylowe, dopasowane do twarzy i najlepszej jakości okulary.

Dodaj swoją ocenę


W naszym katalogu Firmy z Trójmiasta w szybki i prosty sposób, bez konieczności logowania się, możesz ocenić każdą z firm. Pozostawiona przez ciebie ocena jest cenną informacją dla potencjalnych klientów - zobacz rankingi dla różnych branż.


TOP 3: najlepsze salony optyczne w Trójmieście


(wszystkie z Gdańska)

I

Salon Optyczny - Michał Antoszewski

Gdańsk, Karmelicka 1

II

Eyemazing

Gdańsk, Bolesława Leśmiana 1/U7

III

Poradnia Okulistyczna 'VISUS' Salon optyczny

Gdańsk, al. Grunwaldzka 126A

Zobacz pełny ranking najlepszych optyków w Trójmieście

Najlepsze salony optyczne - opinie- To już kolejne okulary córki zakupione w Salon Optyczny - Michał Antoszewski. Obsługa jak zwykle na najwyższym poziomie, okulary zrobione bardzo szybko, córka zadowolona. Polecam salon Pana Michała, korzystamy od lat całą rodziną - przekonuje Monika.
- Ogrom wyboru pięknych i niestandardowych oprawek wydawałby się największym atutem tego miejsca, ale nie można nie wspomnieć o świetnej obsłudze. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta okulary są dobierane tak, żeby podkreślić charakter osoby, a nie ją "przemeblować". Szczerze polecam, można całkowicie zdać się na profesjonalizm ekipy Eyemazing - pisze Kamila.
- Polecam! Do Poradnii Okulistycznej 'VISUS' trafiłam z polecenia. Jestem bardzo zadowolona. Szybkie terminy na badanie, duży wybór oprawek, profesjonalne podejście do pacjenta - ocenia Eliza.

Najlepsze salony optyczne w GdyniI

Optometria Orkisz - Małgorzata Orkisz

Gdynia, pl. Górnośląski 1

II

Aurum Optics

Gdynia, Świętojańska 57

III

Paris Optique

Gdynia, Kazimierza Górskiego 2

Zobacz pozostałych najlepszych optyków z Gdyni

Ranking najlepszych salonów optycznych w Trójmieście wyliczany jest na podstawie:


  • średniej oceny (minimum trzy opinie),
  • liczby ocen (im więcej, tym wyższy wynik),
  • aktualności ostatniej opinii (z ostatniego miesiąca),
  • prezentacji na stronach Portalu Trojmiasto.pl.

Każdemu obiektowi przeliczana jest ocena w skali od 1 do maksymalnie 10 punktów. Opinie klientów w największym stopniu decydują o pozycji w rankingu. Nasz Dział Moderacji dokłada wszelkich starań, by oceny były wiarygodne.

W cyklu Ranking Najlepszych w 2023 r. opublikowaliśmy:
Czekamy na wasze kolejne opinie i oceny miejsc i obiektów, które odwiedzacie. 1 lipca o godz. 11 zaprezentujemy najlepsze sklepy i serwisy rowerowe w Trójmieście. Już teraz znajdź i oceń ulubiony serwis, by wypadł jak najlepiej w rankingu.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (11)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Podróż terapeutyczna dla kobiet

1450 zł
spotkanie

Aktywność fizyczna w ciąży i po porodzie - najnowsze rekomendacje PTGiP i PTMS

wykład, warsztaty, konsultacje

Cukrzyca ciążowa pod kontrolą

badania

Najczęściej czytane