Wiadomości

stat

Primavera w Jastrzębiej Górze pomaga dbać o zdrowie

Primavera Jastrzębia Góra od lat wspiera swoich gości w walce o poprawę samopoczucia oraz działaniach mających na celu poprawę stanu zdrowia.
Primavera Jastrzębia Góra od lat wspiera swoich gości w walce o poprawę samopoczucia oraz działaniach mających na celu poprawę stanu zdrowia. fot. 123rf.com

Zdrowie jest najważniejsze i dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Primavera w Jastrzębiej Górze proponuje swoim gościom pakiety zdrowotne, których program ustalony jest pod kątem walki z konkretnymi schorzeniami. Obecnie można skorzystać z 6- i 8-dniowych pakietów Opanuj Hashimoto, Menolife - życie zaczyna się po 50! oraz Detoks Dr Jentschury, polegającym na celowej detoksykacji organizmu zgodnie z metodą zasadowej pielęgnacji ciała. Najważniejszym filarem każdego programu zdrowotnego jest roślinna dieta bufetowa, w tym wypadku specjalnie przygotowana przez dietetyk medyczną Magdalenę Maciejewską-Cebulak, współautorkę książki "Nie daj się rakowi".Odpowiedni styl życia wpływa korzystnie na poprawę naszej wytrzymałości i kondycji, a osoby, które zdrowo się odżywiają i uprawiają sport, redukują szansę zachorowania na choroby cywilizacyjne. W walce o poprawę samopoczucia oraz w działaniach mających na celu poprawę stanu zdrowia od lat wspiera swoich gości Primavera w Jastrzębiej Górze, oferując zabiegi spa stanowiące wsparcie w walce z konkretnymi dolegliwościami czy schorzeniami.

- Wiele lat temu wprowadziliśmy do naszej oferty wczasy odchudzające, które dziś cieszą się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem naszych gości z uwagi na to, że oprócz utraty wagi stanowią cenną lekcję zdrowego stylu życia - mówi Milena Brzezińska-Misiewicz, manager marketingu w Pimavera Jastrzębia Góra. - A że troska o zdrowie jest najważniejsza, postanowiliśmy poszerzyć ofertę o pakiety adresowane do osób zmagających się m. in. z chorobą Hashimoto, do pań po 50 roku życia oraz tych, które mają za sobą chorobę nowotworową. Nasze pobyty są tak wartościowe, gdyż są zgodne z filozofią Primalife, która holistycznie wspiera zdrowie.

Oswoić HashimotoZmęczenie, brak energii, senność, rozdrażnienie, świat jakby za mgłą - to nie cechy kanapowego lenia, tylko dolegliwości, z jakimi na co dzień zmagają się osoby chorujące na przewlekłe limfocytarne zapalenie tarczycy typu Hashimoto. Pamiętajmy jednak, że jest to choroba, której przykre skutki, w tym spowolniony metabolizm, można zminimalizować stosując (oprócz zleconej przez lekarza farmakoterapii) zasady zdrowego stylu życia. Tego, w jaki sposób opanować Hashimoto i co zrobić, aby znów poczuć radość i chęć życia będzie można dowiedzieć się podczas specjalnego turnusu w Primavera.

- Proponujemy naszym gościom holistyczną metodę powrotu do zdrowia - mówi Milena Brzezińska-Misiewicz. - Nasi specjaliści opracowali specjalny system pielęgnacyjny, który w połączeniu z odpowiednią dietą, aktywnością ruchową oraz psychologią zminimalizuje objawy Hashimoto i poprawi jakość życia.
W pakiecie znajdą się m.in.: bufetowa dieta roślinna, dietetyczne warsztaty edukacyjne, zajęcia z psychologiem, program aktywności wspomagających zdrowie oraz specjalny system pielęgnacyjny Sand Spa.

Życie zaczyna się po 50!Kobiety, w obawie przed menopauzą, często ignorują niepokojące objawy. Menopauza to tymczasem naturalna kolej rzeczy i kolejny etap w życiu. To stan, przez który każda z nas prędzej czy później będzie przechodzić. Zamiast zatem ignorować to, co nieuniknione, warto przejąć kontrolę nad objawami.

MENOlife to program, dzięki któremu panie goszczące w Primavera Jastrzębia Góra będą mogły zminimalizować dolegliwości związane z menopauzą, jak problemy ze snem, uderzenia gorąca, bóle głowy i mięśni czy uczucie rozdrażnienia, poprawiając tym samym jakość swojego życia.

Oprócz przygotowanego przez ekspertów innowacyjnego programu dietetycznego, warsztatowego i pielęgnacyjnego uczestniczki mogą liczyć na: noclegi w komfortowych pokojach, nielimitowany dostęp do Parku Wodnego oraz Świata Saun, bufetową dietę roślinną, system pielęgnacji w Sand Spa, aktywności ruchowe wspomagające zdrowie, a także sporą dawkę wiedzy, w jakie wyposażą je psycholog, dietetyk czy kosmetolog.

Oczyść organizm i odzyskaj równowagęPrzyśpieszone tempo życia i nawał codziennych zajęć powodują stany zapalne, bóle mięśni czy długotrwałą bezsenność. Program PRIMADetox dr Jentschury, który przygotował dla swoich gości Primavera w Jastrzębiej Górze, pomoże przywróć równowagę, wzmocni odporność i oczyści organizm z toksyn, które zaburzają równowagę kwasowo - zasadową w naszym ciele.

- Zdrowie jest najważniejsze, dlatego nasi specjaliści przygotowali program oczyszczający organizm, zgodnie z metodą zasadowej pielęgnacji Dr Petera Jentschury - wyjaśnia Milena Brzezińska-Misiewicz, manager marketingu w Primavera Jastrzębia Góra.
W ramach pakietu uczestniczki mogą liczyć na: noclegi w komfortowych pokojach, nielimitowany dostęp do Parku Wodnego oraz Świata Saun, bufetową dietę roślinną, system pielęgnacyjny Sand Spa, aktywności fizyczne wspomagające zdrowie, a także porady kosmetologa na temat tego, w jaki sposób zachować młodość twarzy.

Ceny pakietów 6-dniowych zaczynają się od 1815 zł. W ofercie Primavera Jastrzębia Góra znajdują się też pakiety 8-dniowe.

Idąc tropem zdrowia, eksperci z Primavera Jastrzębia Góra nieustannie opracowują nowe pakiety, które wdrażane będą stopniowo. Obecnie na swoją premierę czekają pakiety Antystress & Relax oraz Cukier STOP.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Badania, konsultacje