• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Pobił 75-latka, bo nie wierzy w koronawirusa

ms
8 sierpnia 2022, godz. 14:15 
Opinie (395)
27-latek kilkukrotnie uderzył w twarz starszego mężczyznę, który postanowił zaszczepić się przeciwko COVID-19. 27-latek kilkukrotnie uderzył w twarz starszego mężczyznę, który postanowił zaszczepić się przeciwko COVID-19.

Gdy zabrakło mu argumentów w sporze o sensowność szczepienia przeciwko COVID-19, młody mężczyzna pobił 75-latka, który przyszedł do przychodni po kolejną dawkę szczepionkiCzy zaszczepiła(e)ś się przeciwko COVID?

75-letni mieszkaniec Gdańska zgłosił się do przychodni, gdzie chciał przyjąć kolejną dawkę szczepionki przeciwko COVID-19.

Podczas oczekiwania na wizytę zaczepił go znacznie młodszy mężczyzna. Między oboma pacjentami doszło do dyskusji na temat zagrożeń dotyczących koronawirusa. Młodszy negował sensowność szczepienia się, starszy pan obstawał przy swoim.

Gdy 75-latek, już po zaszczepieniu się, opuścił przychodnię, okazało się, że młodszy mężczyzna czekał na niego. 27-latek zaatakował seniora i kilka razy uderzył go w twarz.

Czwarta dawka szczepienia przeciw COVID-19 od wrześniaStarszy pan złożył doniesienie w tej sprawie na komisariacie. Policjanci szybko ustalili tożsamość agresora. Dwa dni po zdarzeniu zatrzymali 27-latka w mieszkaniu na Przymorzu.

Zatrzymany spędził noc w policyjnym areszcie, następnego dnia usłyszał zarzut spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu. Został też objęty policyjnym dozorem.

Za tego typu przestępstwo grozi kara do dwóch lat więzienia.

Dlaczego lek na COVID-19 jest niedostępny w Polsce

ms

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (395)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Warsztaty "Insulinooporność a może PCOS"

warsztaty

Bezpłatne badania usg piersi

badania

Warsztaty Świadomości Onkologicznej

warsztaty, konsultacje

Najczęściej czytane