Wiadomości

Po prostu piękne targi, czyli wszystko o kosmetykach, zabiegach i fryzurach

Jak dobierać kosmetyki, żeby unikać błędów, jak korzystać z najnowszych technologii i zabiegów, jakie są najmodniejsze fryzury i stylizacje - odpowiedzi na te pytania będzie można poznać na Targach Uroda w Gdańsku. W najbliższy weekend, 7 i 8 października, po raz kolejny odbędą się największe na Pomorzu targi fryzjersko-kosmetyczne. Jak co roku będzie można liczyć na nowości i atrakcje.Czy brałe(a)ś udział w którejś z edycji tych targów?

tak, chodzę na nie każdego roku 17%
jeśli coś mnie zainteresuje, to się wybieram 17%
chciał(a)bym, ale nie stać mnie na te kosmetyki, więc nigdy się nie decyduję 15%
nigdy nie była(e)m, ale w tym roku zamierzam 19%
nie, nie interesują mnie takie wydarzenia 32%
zakończona Łącznie głosów: 151
20. jubileuszowa edycja gdańskich Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich Uroda zapowiada się rekordowo po każdym względem. 350 firm i marek z Polski i zagranicy, ponad 50 wydarzeń z udziałem światowej sławy stylistów, prestiżowe konkursy, przegląd jesienno-zimowych trendów i nowości produktowych.

Organizatorzy spodziewają się ponad 8 tysięcy gości. Po raz pierwszy ekspozycja targowa zajmie aż trzy hale wystawiennicze o powierzchni 12 tys. m kw.

Świętujemy 20-lecie

Z okazji 20-lecia Targów Uroda zaproszeni zostali goście specjalni - światowej sławy mistrzowie: fryzjerstwa - Vazha Mkhitaryan z Rosji (wiceprezydent CMC, dwunastokrotny mistrz świata we fryzjerstwie) i włoscy styliści barberingu - Antonio Bilancio (prezydent CMC), Paolo Forestiero i Oreste Cuomo oraz makijażu - Omar Turinni.

Premierowym i prestiżowym wydarzeniem Targów będą Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa we Fryzjerstwie СМС Polska Gdańsk Beauty Awards 2017 pod egidą międzynarodowej organizacji Confederation Mondiale Coiffure, rozgrywane w trzech kategoriach damskich: modne strzyżenie z modelowaniem, fryzura wieczorowa, fryzura ślubna i w jednej kategorii męskiej: strzyżenie z modelowaniem. Na zwycięzców czekać będzie nagroda - wyjazd na Mistrzostwa Europy CMC we Włoszech w 2018 roku.

Targi Uroda to także arena, na której rozgrywać się będą liczne konkursy i mistrzostwa:
- makijażu i wizażu (7. Otwarte Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji Barokowy Glamour, 18. Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej, 5. Ogólnopolskie Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym)
- fryzjerskie (11. Konkurs Fryzjerski HAIR DESIGN, 53. Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego, Konkurs Międzyszkolny Open Hair Cup 2017)
- zdobienia paznokci (20. Mistrzostwa Stylizacji Paznokci NAIL MASTER CUP).

W niedzielę po raz czwarty już odbędzie się - wypełniony pokazami instruktorów, stylistów fryzur i konkursami - Dzień Fryzjera.
"Czesanie za uśmiech"

Po raz kolejny już Targom Uroda towarzyszyć będzie akcja charytatywna "Czesanie za uśmiech". Podobnie jak w ubiegłym roku uczniowie szkół zawodowych będą czesali zainteresowane osoby w zamian za datki wrzucone do specjalnie przygotowanych puszek. Cały dochód przeznaczony będzie na podopiecznych hospicjum Pomorze Dzieciom przy jednoczesnej promocji młodych talentów fryzjerskich.
Program wypełniony jest co do minuty, podzielony został na kilka stref:
- STREFA SHOW - pokazy trendów we fryzurach i w makijażu, konkursy, mistrzostwa |scena główna
- STREFA POKAZOWA - prezentacje najnowszych zabiegów kosmetycznych
- STREFA MAKIJAŻU - Make-Up Studio - Beauty Corner - konsultacje z wizażystkami
- STREFA BARBERINGU - kosmetyki i sprzęt do salonów specjalizujących się w strzyżeniu i goleniu
- STREFA MODY - by Marantha - trendy na sezon 2018, pokazy, spotkania ze stylistami, fotografem, blogerami, modelkami, wizażystami
- STREFA KONFERENCYJNA - Ogólnopolski Kongres Wizażystów, wykłady i szkolenia dla profesjonalistów
- STREFA MISTRZOSTW - fryzjerskich, stylizacji paznokci, makijażu permanentnego.
PROGRAM TARGÓW
Wstęp na wydarzenie jest płatny. Jednodniowy bilet normalny to koszt 15 złotych, dwudniowy 25 złotych. Bilety dla uczniów szkół fryzjerskich i kosmetycznych kosztują 5 złotych. Niektóre szkolenia, wykłady i kongresy są dodatkowo płatne (ceny od 45 do 100 złotych), ponadto warto sprawdzić, czy nie obowiązują na nie zapisy.

Targi będą trwały w dniach od 7 do 8 października, w godzinach 10-18 (sobota) i 10-17 (niedziela) w Amberexpo.

Opinie (17) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Badania, konsultacje