• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Najmodniejsze paznokcie tego lata

Joanna Stolp
2 sierpnia 2022, godz. 12:00 
Latem chętniej decydujemy się na odważny manicure. W tym sezonie modne są nie tylko intensywne kolory, ale także wyraziste zdobienia. Latem chętniej decydujemy się na odważny manicure. W tym sezonie modne są nie tylko intensywne kolory, ale także wyraziste zdobienia.

Lato to czas, kiedy pozwalamy sobie na więcej szaleństwa, także w pielęgnacji urody. Najlepszym tego przykładem jest najmodniejszy manicure. Kolory, wzory, zdobienia - pomysłów w tym sezonie jest naprawdę wiele.Czy latem decydujesz się na bardziej odważny manicure?

Latem spragnione szaleństwa decydujemy się na odważniejszy manicure. Urlopy, imprezy, plażowanie, a nawet wypady z dziećmi to idealna okazja, by przełamać rutynę na paznokciach.

- Najczęściej klientki decydują się na jednolity kolor, lecz znacznie odważniejszy niż w innych porach roku. Dominują pastele, neony lub mieszanie kolorów od najjaśniejszego do najciemniejszego - mówi Milena KunickaGabinetu Viola Studio.

Tu wykonasz manicure w TrójmieściePaznokcie lato 2022: nie tylko kolorOdważniejsze panie chętnie wybierają urozmaicenie w postaci delikatnych i nieprzesadzonych zdobień: kropek u nasady paznokcia, linii przecinających płytkę paznokcia, a także fal w różnych kolorach.

- Zdobienia są różne, od delikatnych kropek, kresek, po ombre, fale czy malowane ręcznie kwiaty. Czerwienie, róże, żółcie, zielenie, fiolety, im bardziej jaskrawy kolor tym lepiej. Oczywiście stylizacje w odcieniach beżu czy naturalne też oczywiście wykonujemy, ale znacznie rzadziej niż w innych porach roku - tłumaczy Ewa BrzozowskaeBeautyLab.
  • Różnorodne kolory i wzory na paznokciach to znak, że lato zagościło na dobre.
  • Dużą popularnością cieszy się łączenie kolorów z wzorami na wybranych paznokciach.
  • Są też zwolenniczki minimalistycznych, chociaż kolorowych zdobień.
  • Kolorowe paznokcie mogą być też wzbogacone o wzór na wszystkich paznokciach.

Paznokcie na lato: manicure francuski tak, ale inny niż zazwyczajWbrew pozorom manicure francuski także jest wykonywany latem, ale najczęściej nie w wersji białej, a w kolorze. W takim przypadku końcówka paznokcia jest pomalowana na neonowy lub pastelowy kolor. Możemy też zamiast naturalnego koloru płytki wybrać kryjący, np. beż lub róż, który będzie stanowić ciekawą przeciwwagę dla neonów na tzw. linii uśmiechu.

Na tym jednak nie koniec. Nowe wydanie zyskał także modny tzw. baby boomer, który na początku bazował na cieniowaniu bieli z błękitem lub różem.

- Absolutnym hitem tego lata stał się baby boomer oraz ombre w kolorach tęczy. Motywy zwierzęce zawsze będą modne, a w połączeniu z neonem podkreślą wakacyjny klimat. Świetnie prezentują się też tęczowe esy floresy malowane cienkim pędzlem jako dodatek na jednym albo na każdym paznokciu - wyjaśnia Kinga Rapacz, studentka trzeciego roku kosmetologii Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku.

Jak przygotować cerę na ważną uroczystość?Paznokcie 2022 trendy: wzór i kolor to nie wszystkoWarto podkreślić, że kształt i długość paznokcia są równie ważne jak wybór kolorów czy wzorów. W tym zakresie też chętniej decydujemy się na szaleństwo latem. Dominują krótsze paznokcie kwadratowe oraz długie, zaokrąglone w kształcie migdałków.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (17)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Depresja? Pomożemy ci ją pokonać

konsultacje

Cukrzyca ciążowa pod kontrolą

badania

Nabór do sesji fotograficznej #zobaczwięcej

w plenerze, casting

Najczęściej czytane