badania, konsultacje

stat
Impreza już się odbyła

Ożywianie ciała. Warsztaty pracy z ciałem z elementami ćwiczeń Alexandra Lowena

Poczuj ciało. Odkryj potrzeby. Sięgnij. Żywe, obecne ciało, reagujące na to co tu i teraz się wydarza. Czujemy poprzez ciało, gdy jesteśmy z nim w kontakcie - gdy jesteśmy w kontakcie ze sobą. Wtedy z łatwością i przyjemnością jesteśmy też w relacji z innymi.

Warsztaty kreatywne

cze 26

środa, godz. 10:00 - 13:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

Letnie warsztaty tańca ARTISTIC

sie 24-28

sobota - środa, godz. 9:00

Gdańsk,
bilety 150-1000 zł
Dlaczego zatem tak rzadko sięgamy po tę żywotność? Dlaczego tak często nie wiemy jakie mamy potrzeby albo opuszczamy siebie?

Kogo spotkamy gdy pozwolimy sobie na czucie? Smutną dziewczynkę, a może rozzłoszczonego mężczyznę, a może wyczekaną spotkania i kontaktu osobę, która chce śmiać się głośno? Spotkajmy się sami ze sobą. Z sobą na wzajem. Wesprzyjmy nasze potrzeby i siegnijmy po nasze żywe ciała.

Prowadząca: Sylwia Guździk-Witka, Bodywork Massage
Co osobiście mogę Wam powiedzieć o tych warsztatach?
Pracuje technikami Lowena na spotkaniach indywidualnych w moim gabinecie od kilku lat. Włączam je szczególnie wtedy gdy praca z samym ciałem daje niepełne efekty albo gdy z jakich powodów mam zbyt małe efekty. Czesto jedna sesja wnosi tak wiele wglądu, zmiany i nadziei że pojawia się przestrzeń w kliencie by otworzyć się jeszcze szerzej. Na warsztatach będziecie poza moim wsparciem, które cześć z Was zna z gabinetu mieli siłę grupy. Będziemy pracować w parach i siebie wspierać, jednocześnie ucząc się siebie (pojawia się refleksje: czy łatwiej jest mi dać coś komuś, a trudno otrzymywać asystę w ćwiczeniach?)
Ci którzy mają emocje na wierzchu, ośmielą tych którzy będą się trochę kreować, by zaznaczyć się wyraźniej. Inni się zirytuja czyimś głośnym tupaniem czy agresywnoscią w ćwiczeniu i to popchnie ich własny strumień emocji. Swoją obecnością i wyrazaniem siebie będziemy się stymulować, zachęcać i wspierać.
Szczególnie te warsztaty kieruje do mam małych dzieci, którzy w dużej mierze swój czas, życie, często ciała oddali w służbie maluchom. Wiem jak to jest, wiem jak ważne są własne sprawy i czuję że jestem kilka kroków przed tym, którym pomagam mieć żywe cialo. Służę własnym przykładem i chętnie podzielę się moimi osobistymi doświadczeniami. Należę do tych terapeutów, którzy udostępniają siebie i należą do zwykłych ludzi - takich jak Wy.
Więcej o mnie na mojej stronie internetowej sylvieclove.com albo telefonicznie 508 387 505.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    150 zł
  • Kontakt
    507-154-782, 884-886-621
Cena: 150 zł
Obowiązują zapisy: centrum@jogapilates.pl

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij