Wiadomości

stat

Oscarowe stylizacje na każdą kieszeń

Garnitury Simply, obuwie i dodatki Gino Rossi/ Designer Outlet Gdańsk
Garnitury Simply, obuwie i dodatki Gino Rossi/ Designer Outlet Gdańsk fot. Edyta Steć/trojmiasto.pl

Gale rozdania Oscarów zawsze wzbudzają wiele emocji, co roku fani mody czekają na to, żeby ocenić stylizacje gwiazd. Te kreacje, niejednokrotnie warte tysiące dolarów, zawsze wymagają sporo pracy od projektantów, by były zjawiskowe i niepowtarzalne. Jednak żeby wyglądać zjawiskowo nie musimy wydać fortuny - postanowiliśmy sprawdzić, czy możemy ubrać się uroczyście, mając do dyspozycji kilkaset złotych.Współczesne stylizacje podczas wielkich uroczystości charakteryzują się coraz większą dowolnością, ale zawsze dzięki odpowiedniemu ubiorowi podkreślamy rangę wydarzenia i nasze podejście do danej uroczystości.

Stylizacje do 500 złDwie pierwsze stylizacje to propozycje nieprzekraczające 500 złotych. Każda z nich przedstawia inną formę elegancji. W tym wariancie cenowym stylistka mody Elżbieta Skoczeń zaproponowała zarówno spodnie, jak i sukienkę.

- Biało-czarny zestaw ze spodniami jest klasyczną elegancją. Stylizacja z sukienką jest propozycją o luźniejszej formie, ale także zachowuje styl. To idealna suknia wieczorowa przeznaczona na wszelkie ważniejsze okazje. Wszystko wieńczą dodatki w postaci butów i torebki - mówi stylistka Elżbieta Skoczeń.

Stylizacje do 700 złotychZestawienia poniżej 700 złotych to dwie stylizacje z sukienkami. Zarówno czerwona suknia do samej ziemi, jak i krótsza - brokatowa - mogą podkreślić charakter danej uroczystości.

- Czerwień jest klasyczną elegancją. Bardzo przyciąga uwagę i jest kolorem, który gości na wszelkiego rodzaju galach. Druga suknia nie jest usztywniona, przez co ma lżejszą formę. Dzięki połyskującym elementom, takim jakim jak brokat czy cyrkonie, nadal pozostaje elegancką propozycją na specjalne okazje - argumentuje swój wybór stylistka.

Stylizacje do 900 złotychOstatnie dwie propozycje opierają się na wykorzystaniu damskich garniturów zamiast wieczorowych sukni.

- Wersja z lewej strony jest jednocześnie bardzo błyszcząca, jak i elegancka. Można ją łączyć z topem lub koronkowymi bluzkami. Idealny krój złotego garnituru pozwala natomiast na to, by nie ubierać nic pod spód. To propozycja, która bardzo ładnie eksponuje kobiecość. Spodnie są przykrótkie. Długość 7/8 jest specjalnym zabiegiem, by wyeksponować kostkę i buty - mówi Elżbieta Skoczeń.

Opinie (25)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Badania, konsultacje