• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Ortopedzi i fizjoterapeuci Good Life Clinic postawią cię na nogi

24 lutego 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 
Nad zdrowiem pacjentów czuwa zespół lekarzy i fizjoterapeutów. Nad zdrowiem pacjentów czuwa zespół lekarzy i fizjoterapeutów.

Wysokie standardy opieki medycznej, uznana i fachowa kadra, a przede wszystkim błyskawiczna współpraca fizjoterapeutów i lekarzy - Good Life Clinic to wyjątkowa klinika ortopedyczno-fizjoterapeutyczna z Gdańska, w której wysokiej klasy specjaliści potrafią szybko i skutecznie postawić na nogi.Lekarze specjaliści Good Life Clinic. Umów się na wizytęFizjoterapeuci Good Life Clinic. Umów się na wizytę- Jesteśmy zespołem lekarzy i fizjoterapeutów, którzy wspólnie dbają o to, by przywrócić pacjentowi komfort życia bez bólu. Działamy zespołowo - u nas lekarze i fizjoterapeuci współpracują, by jak najszybciej przywrócić pacjentowi zdrowie - opowiada Jacek Niewęgłowski z kliniki ortopedyczno-fizjoterapeutycznej Good Life Clinic.

Fizjoterapeuci i lekarze Good Life Clinic stawiają na: • Skuteczność:
  Plan leczenia wspólnie opracowują lekarze ortopedzi i fizjoterapeuci.
 • Szybkość:
  Oszczędzamy czas - nie ma czekania na odległe terminy wizyt w różnych klinikach i do różnych specjalistów, u nas wszystkich masz na miejscu.
 • Bezpieczeństwo:
  Jednocześnie czuwają nad pacjentem ortopeda i fizjoterapeuta, by zapewnić najlepszą jakość leczenia.
 • Kompleksowy i nowoczesny sprzęt:
  Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, każdą terapię możemy wzbogacić o zabiegi fizykalne.


Wysokiej klasy specjaliściTo jednak nie wszystko. W zespole gdańskiej kliniki pracują nie tylko prawdziwi specjaliści w swoim fachu, ale również lekarze, których działalność zapisała się już w historii medycyny.

Eksperci są w stałym kontakcie, dzięki czemu zapewniają pacjentom najlepszą opiekę. Eksperci są w stałym kontakcie, dzięki czemu zapewniają pacjentom najlepszą opiekę.
- Bliska współpraca fizjoterapeutów i lekarzy to codzienność w krajach, w których medycyna jest na wyższym poziomie niż w Polsce. U nas to niestety wciąż ewenement. Jestem dumny z tego, że zaufali mi i podjęli pracę w Good Life Clinic moi koledzy z doświadczeniem dużo większym od mojego - dr hab. n. med. Tomasz Mazurek, prof. nadzw GUMed, dr n. med. Marek Rocławski i dr n. med. Marcin Ceynowa. Oprócz świetnych ortopedów w naszym zespole pracują doskonali w swoich specjalnościach lekarze, tacy jak: radiolog dr Anna Kubiak, urolog dr Marcin Sieczkowski, neurolog dr Łukasz Dylewicz, reumatolog dr Maciej Osiński czy chirurg dr Klaudiusz Rogalski - opowiada dr n. med. Filip Dąbrowski z Good Life Clinic.
Dr Dąbrowski specjalizuje się w chirurgii ręki oraz mikrochirurgii i chirurgii rekonstrukcyjnej. Wraz z kolegami z Kliniki Ortopedii współtworzą Ogólnopolski Serwis Replantacyjny.

Wśród kadry warto wspomnieć też o wysokiej klasy ortopedach: dr. Tomaszu Grechucie, Szymonie Wałejko, Andrzeju Wawruszczaku, Adamie Augustyniaku oraz Sergiuszu Bielocerkowskim.

Z kolei za pomocą nowatorskiej metody wykorzystanej przez profesora Tomasza Mazurka osoby z urazami ścięgien zginaczy rąk szybciej wracają do pełnej sprawności. Dzieje się tak dzięki stosowanej do operacji protezie ścięgien własnego pomysłu z silikonu.

Profesor Mazurek to obecnie prezes Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr) oraz kierownik Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalistą w leczeniu operacyjnym i nieoperacyjnym schorzeń kręgosłupa (zarówno u dorosłych, jak i dzieci) jest natomiast doktor Marek Rocławski. Trafiają do niego pacjenci z takimi problemami, jak zespoły bólowe pleców, krzyża, karku, rwy (kulszowe, udowe, barkowe), niedowłady, zaburzenia czucia, zwyrodnienia kręgosłupa: stenozy, dyskopatie, niestabilności, kręgozmyki, deformacje kręgosłupa (skoliozy, kifozy, zaburzenia balansu).

Dr Rocławski podczas operacji usunięcia przepukliny. Dr Rocławski podczas operacji usunięcia przepukliny.
- Moim naczelnym celem podczas leczenia zaplanowanego indywidualnie dla każdego chorego jest zmniejszenie lub wyeliminowanie dolegliwości bólowych i objawów patologicznych związanymi z chorobami, które leczę - mówi dr Rocławski.

Ścisła współpraca fizjoterapeutów i lekarzyNa pacjentów kliniki czekają także fizjoterapeuci.

Zobacz opinie o fizjoterapeutach. Prawie 1,5 tys. wpisów • Eksperci są w stałym kontakcie, dzięki czemu zapewniają pacjentom najlepszą opiekę.
 • Eksperci są w stałym kontakcie, dzięki czemu zapewniają pacjentom najlepszą opiekę.
 • Eksperci są w stałym kontakcie, dzięki czemu zapewniają pacjentom najlepszą opiekę.
- Od początku swojej kariery zawodowej marzyłem, by pracować z ortopedami, którzy cenią sobie współpracę z fizjoterapeutami. Niestety niewielu takich lekarzy spotkałem na swojej drodze. Do momentu kiedy poznałem dr. Filipa Dąbrowskiego. Teraz w każdej chwili podczas terapii z pacjentem mogę sięgnąć po telefon i z lekarzem prowadzącym omówić dany przypadek. W Good Life Clinic ortopedzi nie kierują na operacje, dopóki nie są w 100 proc. pewni, że wyczerpali wszystkie możliwości bezinwazyjnej pomocy. Wiedzą, że nawet najlepiej przeprowadzony zabieg bez właściwej rehabilitacji niewiele pacjentowi pomoże. W naszej klinice tworzymy zespół diagnostów, lekarzy i fizjoterapeutów, którzy działają wspólnie, by przywrócić lub poprawić sprawność fizyczną pacjenta - tłumaczy Michał Ustrzyński, mgr fizjoterapii, który odpowiada za kadrę fizjoterapeutów.

Co po wizycie lekarskiej?W gdańskiej klinice kładziony jest także nacisk na jak największy komfort pacjenta.

- Również dlatego po każdej wizycie lekarskiej pacjent kierowany jest na darmowe konsultacje z rehabilitantem lub otrzymuje 50 proc. zniżki na pierwszy zabieg - kończy Jacek Niewęgłowski.
O jakości usług i wyjątkowym, indywidualnym podejściu świadczy szerokie grono zadowolonych pacjentów.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Katalog.trojmiasto.pl - Miejsca

 

Wydarzenia

Bezpłatne konsultacje neurologiczne

badania, konsultacje

Młodzieżowa Grupa Wsparcia

80 zł
warsztaty

Podróż terapeutyczna dla kobiet

1450 zł
spotkanie

Najczęściej czytane