• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zaginiony trójmiejski onkolog Michał Kąkol nie żyje

ih
11 lutego 2022 (artykuł sprzed 2 lat) 
Najnowszy artykuł na ten temat Umorzono śledztwo ws. śmierci lekarza
Zaginiony Michał Kąkol był poszukiwany od 16 października 2021. Zaginiony Michał Kąkol był poszukiwany od 16 października 2021.

Co się stało z Michałem Kąkolem? Na to pytanie poszukiwano odpowiedzi od połowy października 2021. Michał Kąkol (46 l.), chirurg onkolog z Trójmiasta nie żyje. Ciało zaginionego lekarza odnaleziono u wybrzeży Kłajpedy na Litwie.Czytaj też:

Pogrzeb chirurga Michała Kąkola w piątek w Sopocie


Ciało Michała Kąkola sprowadzono do PolskiPolicyjne poszukiwania Michała Kąkola, chirurga onkologa z Trójmiasta były prowadzone na szeroką skalę.

Odnalazł się Michał Kąkol. Poszukiwany chirurg onkolog nie żyjeCiało znanego chirurga onkologa, który zaginął w październiku 2021 w Sopocie, odnaleziono u wybrzeży Kłajpedy na Litwie - poinformowała 8 lutego 2022 polską policję strona litewska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do śmierci lekarza nie przyczyniły się osoby trzecie.

Litewskie media o odnalezieniu ciała lekarza informowały w listopadzie 2021 r.Zaginiony lekarz onkolog był poszukiwany tzw. żółtą notą - informacje o zaginięciu wraz z profilem DNA lekarza dotarły do wszystkich państw członkowskich Interpolu. Na tej podstawie na Litwie została potwierdzona tożsamość zaginionego. Rodzina mężczyzny została powiadomiona o jego śmierci.

Ciało Michała Kąkola przedryfowało w morzu ponad 200 kmMichał Kąkol - kim był zaginiony lekarz z SopotuMichał Kąkol był doktorem nauk medycznych i absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku. Był specjalistą chirurgii ogólnej i onkologicznej. Pracował w Wojewódzkim Centrum Onkologii w Gdańsku. Należał do Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, a także Towarzystwa Chirurgów Polskich. Zajmował się diagnostyką i leczeniem chirurgicznym piersi. Lekarz cieszył się wielkim uznaniem w swoim środowisku i dobrą opinią pacjentów. Ostatni raz widziano go 16 października około godz. 22:00, na ul. Łokietka w Sopocie.

Czytaj również:

Ciało Michała Kąkola wciąż na Litwie. Niewykluczona ekshumacja


Ciało Michała Kąkola wypłynęło na plaży na Litwie

ih

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (12)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Bezpłatne konsultacje psychologa z zakresu zaburzeń lękowych

konsultacje

Mindfulness i redukcja stresu - spotkanie dot. kursu MBSR

spotkanie

Mindfulness i redukcja stresu - spotkanie dot. kursu MBSR

spotkanie

Najczęściej czytane