• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Garden Clinic - nowe centrum zdrowia na mapie Trójmiasta

31 stycznia 2023 
Garden Clinic zostały tak zaprojektowane, aby każdy pacjent czuł się wyjątkowo. Uroku dodaje wszechobecna roślinność. Garden Clinic zostały tak zaprojektowane, aby każdy pacjent czuł się wyjątkowo. Uroku dodaje wszechobecna roślinność.

Gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne, gabinety medycyny estetycznej, sale rehabilitacyjne, siłownia, strefa spa, a nawet restauracja - to wszystko można znaleźć w otwartym na początku roku Garden Clinic. Obiekt, którego powierzchnia zajmuje aż 1,3 tys. m kw., ma stanowić nową jakość w opiece zdrowotnej.Kompleksowa opieka dla zdrowiaJak informuje Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), najlepsze efekty dla zdrowia i długiego życia pacjentów przynosi profilaktyka oraz kompleksowa opieka medyczna. Zgodnie z tymi zaleceniami pacjenci w Garden ClinicMapka płynnie przechodzą z gabinetów lekarskich, przez sale rehabilitacyjne, aż po zdrową aktywność fizyczną. To wszystko zostało osiągnięte dzięki spójnej współpracy lekarzy, fizjoterapeutów, trenerów medycznych, dietetyków i psychologów.

 • Zespół wykwalifikowanych specjalistów zadba o to, aby jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności.
 • Zespół kosmetologiczny Garden Clinic.
- Stworzyliśmy nowoczesne centrum zdrowia, aby ułatwić ludziom podejmowanie działań profilaktycznych, diagnostycznych i leczniczych. W odpowiedzi na potrzeby pacjentów, w naszych przestrzeniach zadbaliśmy o wysoki komfort i interdyscyplinarny zespół. Dzięki temu, każdy kto chce jak najdłużej cieszyć się dobrą formą, zdrowiem i samopoczuciem odnajdzie swoje miejsce w Garden Clinic - mówi Dyrektor Operacyjny Garden Clinic, Michał Gajewski.
Garden Clinic to koncept, który był budowany przez lata. Właśnie dlatego nowe centrum zdrowia wyróżnia się tak dużym zapleczem niezwykle doświadczonych i zaangażowanych lekarzy różnych specjalizacji. Pacjenci otrzymują wsparcie na każdym etapie - od profilaktyki, aż po diagnostykę i leczenie. Co istotne, tu nie ma mowy o przypadku - wszystko zostało opracowane w oparciu o najnowsze doniesienia medyczne i wsparte nowoczesnymi urządzeniami specjalistycznymi.

- Proces powrotu do zdrowia pacjenta cierpiącego na schorzenia ortopedyczne zwykle wymaga współpracy zespołu osób, które w różnych aspektach będą mogły zastosować znane im terapie, aby chory mógł osiągnąć ostateczny sukces leczniczy. Leczenie operacyjne daje początek pewnej drogi, na którą wstępuje pacjent - opowiada dr n. med. Sławomir Osiński, specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu z Garden Clinic. - Następnym krokiem jest leczenie rehabilitacyjne, które ma na celu usprawnienie pacjenta. Rehabilitanci mają szeroki repertuar działań manualnych, jak i fizykoterapeutycznych służących do pracy z pacjentem. Ostatni etap, często pomijany, to utrwalenie właściwych nawyków ruchowych, rozbudowa masy mięśniowej, jak i dbałość o ogólną sprawność. Powinien on przebiegać pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego, który mając świadomość, jakie leczenie chory przeszedł, ma wiedzę, jak poprowadzić zajęcia.
 • Garden Clinic to nowe centrum zdrowia na mapie Trójmiasta. Każdy pacjent będzie tam miał możliwość skorzystania z kompleksowej oferty, która obejmuje gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne, gabinety medycyny estetycznej, sale rehabilitacyjne, siłownię, strefę SPA, a nawet restaurację.
 • Garden Clinic w Gdańsku.
 • Garden Clinic w Gdańsku.
 • Garden Clinic to nie tylko zdrowie. To również pyszne posiłki serwowane w restauracji Garden Food&Cafe.

Więcej niż fitnessGarden Clinic trudno określić typowym klubem fitness. W ramach kompleksowych pakietów goście mają do swojej dyspozycji atrakcyjną przestrzeń treningową, gdzie ćwiczenia odbywają się wśród naturalnych drzew, bogatej kolekcji roślin doniczkowych i mchu. Co więcej,każdy członek Garden Clinic może swobodnie korzystać z wyjątkowej strefy spa, w której znajdują się nie tylko sauny, ale i basen treningowy oraz tepidarium z tężnią solankową.

- Niejednokrotnie spotykałem się z sytuacją, w której proces terapeutyczny pacjenta był podzielony na trzy niezależne od siebie etapy: diagnostyka, rehabilitacja oraz etap utrwalania efektów terapii poprzez ćwiczenia - mówi mgr Mateusz Daszkilewicz, fizjoterapeuta Garden Clinic. - Zazwyczaj konsultacja była prowadzona przez lekarza przyjmującego w jednym punkcie, natomiast po paru miesiącach leczenie odbywało się już w innym, wybranym przez pacjenta miejscu. W wielu przypadkach trzeci etap był pomijany ze względu na możliwości metrażowe lub co najwyżej przeprowadzany w domu pacjenta, gdzie fizycznie fizjoterapeuta nie ma możliwości kontroli nad poprawnością ich wykonywania. W Garden Clinic ze względu na ogromną przestrzeń jestem w stanie kontrolować każdy etap procesu zdrowienia - począwszy od części diagnostycznej, poprzez terapię, skończywszy na utrwalaniu efektów i zapobieganiu nawrotowi choroby.
 • Strefa fitness w Garden Clinic.
 • Strefa fitness w Garden Clinic.
 • Strefa fitness w Garden Clinic.
 • Specjalistyczne konsultacje są jednym z fundamentów działania Garden Clinic jako kompleksowego centrum zdrowia.
 • Strefa fitness w Garden Clinic.
 • Strefa spa w Garden Clinic.
 • Strefa spa w Garden Clinic.
 • Strefa masażu w Garden Clinic.
Założyciele Garden Clinic stawiają na kompleksową opiekę zdrowotną, dlatego pakiety "Więcej niż fitness" obejmują również konsultacje ze specjalistami oraz regularne badania krwi. W końcu powszechnie wiadomo, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.

- To, co nas wyróżnia to fakt, że kadra Garden Clinic składa się z trenerów medycznych, trenerów personalnych i trenerów przygotowania motorycznego, którzy dostosują ćwiczenia pod każde założone przez klienta cele i potrzeby - wyjaśnia mgr Grzegorz Życki, trener przygotowania motorycznego i trener personalny. Mogą one dotyczyć zarówno prewencji lub leczenia kontuzji, jaki i nauki odpowiednich wzorców czy osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Co więcej, w Garden Clinic znajduje się odpowiedni sprzęt, który sprawdzi się w każdym treningu, a kameralne pomieszczenia dadzą komfort trenującym.

Nowa jakość w medycynie regeneracyjnej • W Garden Clinic można skorzystać m.in. z zabiegów medycyny estetycznej i regeneracyjnej.
 • Medycyna estetyczna i regeneracyjna w Garden Clinic.
 • Medycyna estetyczna i regeneracyjna w Garden Clinic.
Garden Clinic imponuje także zapleczem technologicznym w zakresie medycyny estetycznej. Urządzenia, które w swojej ofercie proponuje Garden Clinic, to najnowocześniejsze certyfikowane rozwiązania. W swoich działaniach stawiają na zabiegi stymulujące naturalne procesy regeneracji skóry i terapie łączone, które zapewniają największą skuteczność.

- Każda pacjentka to nowa historia, inne potrzeby i możliwości. Jak wiemy, ciała są różne, dlatego niezwykle ważne w zabiegach kosmetologicznych jest indywidualne podejście i kompleksowa opieka. Połączenie innowacyjnych rozwiązań w kosmetologii i medycynie estetycznej ze zdrowym stylem życia, to przepis na piękną skórę i ciało, które zostaną z nami na dłużej - mówi mgr kosmetologii, Natalia Munda.
Garden Clinic zachęca do zapisów na darmowe konsultacje w ramach Tygodnia dla Zdrowia. Garden Clinic zachęca do zapisów na darmowe konsultacje w ramach Tygodnia dla Zdrowia.

Edukacja i wsparcie w drodze do zdrowiaMisją Garden Clinic jest wspieranie lokalnej społeczności w drodze do lepszego zdrowia i samopoczucia. W centrum medycznym będzie można regularnie korzystać z edukacyjnych wydarzeń i bezpłatnych akcji profilaktycznych. Pierwsza z nich rozpoczyna się już 6 lutego. Tego dnia startuje Tydzień dla Zdrowia, w ramach którego placówka organizuje bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne i kosmetologiczne oraz treningi personalne i medyczne. To może być pierwszy krok do zadbania o swoje zdrowie - warto go wykonać.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (38)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Warsztaty antystresowe dla nastolatków

400 zł
warsztaty

Skonsultuj z Farmaceutą

konsultacje

Bezpłatne wizyty u ginekologa

badania

Najczęściej czytane