• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Charyzma, talent i społeczne zaangażowanie - Lizzo headlinerką Open'era 2023

goch
25 listopada 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (80)

Lizzo została pierwszą headlinerką środy na Open'erze. Oznacza to, że będzie ktoś jeszcze. To jedna z najbarwniejszych i najbardziej wyrazistych wokalistek ostatnich sezonów, która szturmem wzięła listy przebojów, a jej utwory biją rekordy popularności w serwisach streamingowych. Lizzo pojawi się na głównej scenie festiwalu 28 czerwca. Ponadto do line upu dołączyli Queens of the Stone Age oraz OneRepublicFestiwale muzyczne w TrójmieścieCzy wybierasz się na Open'era w 2023 roku?

Trzykrotna zdobywczyni nagrody Grammy. Wokalistka, raperka, performerka, jeden z najważniejszych artystycznych głosów współczesnego środowiska LGBT+. Pojawiła się nagle i z miejsca wzięła serwisy streamingowe, serwis YouTube, listy przebojów, a także wielkie festiwalowe sceny, na których robi niesamowity, pełen energii show.

Niezwykłą popularność przyniósł jej album ""Cuz I Love You" z 2019 r., na którym pojawiły się hity "Truth Hurts", "Good As Hell czy "Juice". W tym roku powróciła z płytą mniej udaną artystycznie - "Special" - ale wciąż przebojową. Utwory "About Damn Time" i "2 Be Loved (Am I Ready)" ugruntowały jej pozycję wśród najbardziej rozchwytywanych nazw na scenie muzyki popularnej.

Dlaczego tworzą się kolejki przed wejściem na koncert?Nie można Lizzo odmówić talentu, ale jej siłą jest przede wszystkim charyzma. Wystarczy, że pojawi się na scenie, i już ma cały tłum w garści. Ale Lizzo to nie tylko postać muzyki. To także mocno zaangażowana społecznie artystka, która wspiera środowisko LGBT+, ruch body positive czy walczy o prawa kobiet. Wszystko to zapewne będzie można odczuć podczas czerwcowego koncertu.

Lizzo, mimo że już w 2019 r. otrzymała nagrodę "Entertainer of the Year" magazynu "Time", tak naprawdę dopiero się rozkręca. Mamy do czynienia może nawet nie z artystką, ale z całym zjawiskiem. To będzie postać, która na zawsze zapisze się w historii muzyki popularnej - dla wielu jest głosem pokolenia, a to zawsze zapisuje się w annałach.

Alter Art do Lizzo dorzucił także coś dla fanów gitarowego grania. Wielki powrót na Open'era zanotują panowie z Queens of the Stone Age. To jeden z najważniejszych rockowych zespołów XX wieku, który w naszym kraju cieszy się wciąż ogromną popularnością, i wiele osób liczyło, że w końcu zagości na jednym z festiwali. Wyścig o formację wygrał Alter Art, który 30 czerwca 2023 r. jak na razie układa głównie pod starą gwardię festiwalowiczów, którzy pamiętają rewelacyjne pod względem line-upu edycje z przełomu dekad XXI wieku.

W przyszłym roku na gdyńskim festiwalu nie zabraknie także jednej z najgorętszych nazw na festiwalowym rynku w nadchodzącym sezonie - zespół OneRepublic. Ich muzyka może nie trafia do wszystkich, myślę że więcej osób będzie zawiedzionych tym ogłoszeniem, niż zadowolonych, ale trzeba im oddać jedno - na żywo zyskują na jakości, a ich koncerty bardziej przypominają rockowe niż popowe show. Na Open'erze zagrają 28 czerwca.

Open'er Festival 2023 odbędzie w dniach 28 czerwca - 1 lipca. Do tej pory ogłoszeni artyści to Arctic Monkeys, Lizzo, Nothing But Thieves, OneRepublic i Queens of the Stone Age. W sprzedaży są obecnie bilety z puli Early Birds w cenie od 349 zł do 979 zł. Szczegółowe informacje dotyczące wejściówek znajdują się na stronie festiwalu.
goch

Wydarzenia

Open'er Festival 2023 (27 opinii)

(27 opinii)
479 - 1229 zł
festiwal muzyczny, rock / punk, pop

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (80)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Mindfulness i redukcja stresu - spotkanie dot. kursu MBSR

spotkanie

Targi kosmetyczne i fryzjerskie - Uroda

targi

Młodzieżowa Grupa Wsparcia

100 zł
warsztaty

Najczęściej czytane