• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Centrum Medyczne Gunarys. Tu lekarz zawsze ma czas

- Bardzo zależało mi na stworzeniu miejsca przyjaznego kobietom, zatrudniając nie tylko najwyższej klasy specjalistów, ale również przykładając dużą troskę do tego, aby wnętrza gabinetów, recepcji czy poczekalni były piękne i estetyczne - zapewnia właścicielka centrum.
- Bardzo zależało mi na stworzeniu miejsca przyjaznego kobietom, zatrudniając nie tylko najwyższej klasy specjalistów, ale również przykładając dużą troskę do tego, aby wnętrza gabinetów, recepcji czy poczekalni były piękne i estetyczne - zapewnia właścicielka centrum. mat. pras.

Centrum Medycznego Gunarys w Gdańsku to miejsce, w którym można skorzystać z pomocy lekarzy przeróżnych specjalności. Choć klinika powstała głównie z myślą o kobietach, także mężczyźni będą mogli rozwiązać tu swoje problemy, w tym te dotyczące wyglądu. - Nie istnieje nic takiego jak wstydliwe problemy medyczne, a lekarze specjaliści są właśnie po to, aby je rozwiązywać - przekonuje właścicielka kliniki.22 listopada Centrum Medyczne Gunarys przyjęło pierwszego pacjenta w swojej nowej siedzibie przy al. Hallera 134/231Mapka we Wrzeszczu. W centrum przyjmuje wielospecjalistyczny zespół lekarzy: chirurdzy, ginekolodzy, radiolodzy, diabetolog, urolog, proktolog, lekarz medycyny estetycznej oraz można wykonać badania endoskopowe (gastroskopia, kolonoskopia).

Kadra Centrum Medycznego Gunarys to doświadczeni lekarze z wieloletnią praktyką zawodową. Część z nich pracuje zawodowo również w trójmiejskich szpitalach, są pracownikami naukowymi oraz nauczycielami akademickimi Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Z usług Centrum Medycznego Gunarys mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
Z usług Centrum Medycznego Gunarys mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. mat. pras.

Miejsce przyjazne kobietom- Bardzo zależało mi na stworzeniu miejsca przyjaznego kobietom, zatrudniając nie tylko najwyższej klasy specjalistów, ale również przykładając dużą troskę do tego, aby wnętrza gabinetów, recepcji czy poczekalni były piękne i estetyczne. Warto również wspomnieć o najwyższej klasy sprzęcie medycznym, na jakim pracujemy. Podczas praktyki lekarskiej spotkałam setki kobiet, które czasami przez długie lata borykały się z problemami, jakie współczesna medycyna potrafi szybko i skutecznie wyleczyć. Nie robiły tego, bo nie znalazły miejsca, gdzie mogłyby się czuć komfortowo i bezpiecznie. Mam nadzieję, że centrum, które stworzyłam z moim wspaniałym zespołem, stanie się właśnie taką ostoją medyczną dla kobiet - wyjaśnia Joanna Gunarys, właścicielka centrum, specjalistka chirurgii ogólnej.
Kobiety w każdym wieku znają w centrum pomoc i poradę. Wykonywane są badania profilaktyczne w kierunku raka szyjki macicy czy diagnostyki chorób kobiecych. Lekarze opiekują się zarówno kobietami planującymi zajść w ciążę, jak i przyszłymi mamami.

Pacjentki mogą liczyć na wsparcie i wiedzę doświadczonych radiologów w zakresie diagnostyki chorób piersi i tarczycy. Warto zaznaczyć, że ciąża to również czas, w którym mogą pojawić się różne powikłania, m.in. cukrzyca. Również w tym przypadku pacjentki mogą liczyć na konsultacje i pomoc doświadczonego diabetologa.

Dużym zainteresowaniem pań cieszą się również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Nie tylko skalpel pomaga w pielęgnacji urody lub walce ze zmarszczkami. Dobre efekty przyniosą również zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, lifting nićmi PDO, mezoterapia czy peelingi chemiczne. Warto zaznaczyć, że w Centrum Medycznym Gunarys wykonywane są zabiegi plastyki powiek, przeszczepu tłuszczu, redukcji chirurgicznej podwójnego podbródka oraz zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

Lekarze Centrum Medycznego Gunarys pracują na sprzęcie medycznym najwyższej klasy.
Lekarze Centrum Medycznego Gunarys pracują na sprzęcie medycznym najwyższej klasy. mat. pras.

A co dla panów?Panowie mogą wykonać badania profilaktyczne męskich narządów płciowych, uzyskać poradę w temacie niepłodności czy wykonać drobne zabiegi chirurgiczne np. męską antykoncepcję (wazektomię). Panowie decydują się również na zabiegi regeneracji skóry głowy i włosów, plastykę powiek, korektę zmarszczek lub nici liftingujące.

Jest to zupełnie zrozumiałe, gdyż zadowolenie z własnego wyglądu pomaga w pewności siebie. Niedoskonałości urody, które można usunąć, nie powinny być dla nikogo przyczyną dyskomfortu czy kompleksów.

Kadra Centrum Medycznego Gunarys to doświadczeni lekarze z wieloletnią praktyką zawodową. Część z nich pracuje także jako nauczyciele akademiccy Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Kadra Centrum Medycznego Gunarys to doświadczeni lekarze z wieloletnią praktyką zawodową. Część z nich pracuje także jako nauczyciele akademiccy Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. mat. pras.

Zapomnijmy o mitach- Zawsze powtarzam moim pacjentom, że nie istnieje nic takiego jak wstydliwe problemy medyczne, a lekarze specjaliści są właśnie po to, aby je rozwiązywać. Niektóre gałęzie medycyny obrosły mitami, które szkodzą pacjentom lub wywołują niepotrzebne skrępowanie. Żyjemy w XXI wieku i nie powinniśmy rumienić się ze wstydu po usłyszeniu słów: proktolog lub ginekolog. O zdrowiu należy rozmawiać bezpośrednio i szczerze - tłumaczy Gunarys.
W związku z tym, w serwisie internetowym centrum znajdują się artykuły o zdrowiu oraz porady, pozwalające pacjentom lepiej zrozumieć ich potrzeby i przygotować się do zabiegów.

Z okazji otwarcia Centrum Medycznego Gunarys przygotowało specjalną ofertę. Wystarczy umówić się na wizytę u dowolnego lekarza specjalisty w grudniu, aby otrzymać bon uprawniający do 20 proc. rabatu na zabiegi medycyny estetycznej. Bony można wykorzystać do końca stycznia 2022 r.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Wydarzenia

Konsultacje dermatologiczne
badania, konsultacje
cze 15
środa, g. 09:00
Gdynia, Medyczna Gdynia Sp. z o.o.
Wstęp wolny
Rehabilitacja kregosłupa jogą
joga
g. 17:30
Gdańsk, Helse Medica Sp. z o.o
60 zł
Konsultacje dermatologiczne
badania, konsultacje
cze 29
środa, g. 09:00
Gdynia, Medyczna Gdynia Sp. z o.o.
Wstęp wolny

Ogłoszenia polecane

Najczęściej czytane