• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Botox jest także dla panów

2 listopada 2010 (artykuł sprzed 12 lat) 
Przed zabiegiem zamknięcia naczynek Przed zabiegiem zamknięcia naczynek
i po zabiegu. i po zabiegu.

We współczesnych czasach dbałość o wygląd i zdrowie to nie tylko domena kobiet. Zabiegi dla mężczyzn cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Klinika Zdrowia i Piękna H&Bmed w Gdańsku opracowała specjalny pakiet zabiegów z myślą o pielęgnacji i terapii problemów skórnych dla mężczyzn.Skóra męska jest grubsza, mocniejsza i lepiej natłuszczona za sprawą testosteronu. Dzięki temu predyspozycje do starzenia się skóry mężczyzny są dużo mniejsze niż kobiet. Ale niestety, gdy już pojawią się u panów zmarszczki i bruzdy to są one znacznie głębsze niż u kobiet.

W Klinice Zdrowia i Piękna H&Bmed opracowano szereg procedur medycznych opartych na terapiach skojarzonych, dobranych indywidualnie do problemów każdego pacjenta.

Co to jest BOTOX i w jakim celu się go stosuje?
To lek stosowany do blokowania impulsów nerwowych określonych mięśni, np. twarzy, szyi. Przeciwdziała skurczom tych mięśni oraz pogłębianiu się zmarszczek mimicznych. Doskonałe efekty uzyskuje się stosując Botoxlift - dzięki czemu twarz staje się rozluźniona pełniejsza, młodsza, a rysy twarzy łagodnieją.

- Preparat ma też zastosowanie w nadpotliwości pach, dłoni i stóp - wyjaśnia dr Hanna Olszewska, lekarz medycyny estetycznej. - Po wstrzyknięciu rozcieńczonej botuliny następuje blokada nerwów, które zaopatrują gruczoły potowe. Efekt jest zauważalny po dwóch do siedmiu dniach i utrzymuje się nieprzerwanie przez kilka miesięcy do roku.

Wypełnianie zmarszczek
Kwas hialuronowy - to substancja naturalna występująca w skórze, ale z wiekiem jej nam ubywa. W efekcie skóra wiotczeje, robi się wysuszona i pojawiają się zmarszczki, a policzki i wargi tracą swoją objętość. Tracimy też pełny, regularny owal twarzy. W walce z tymi problemami zastosowanie mają właśnie preparaty kwasu hialuronowego.
 
Laserowe zamykanie naczynek
W leczeniu rozszerzonych naczynek krwionośnych na twarzy, rumienia i stanów zapalnych wykorzystywane jest światło laserów i systemów IPL/VPL. Pierwszym widocznym objawem występowania rozszerzonych naczynek jest tzw. rumień, czyli miejscowe zaczerwienienie na twarzy. Początkowo rumień mija, ale z biegiem czasu pojawia się na stałe z powodu trwałego poszerzenia naczynek prześwitujących przez naskórek tzw. teleangiektazji. Poszerzenie naczyń krwionośnych jest pierwszym etapem trądzika różowatego. Jeżeli nie będzie zastosowana skuteczna terapia dojdzie do rozwoju kolejnych faz trądzika tzn. zmian grudkowo - krostkowych, przerostowych. W Klinice Zdrowia i Piękna H&Bmed stosowane są metody leczenia rozszerzonych naczynek w oparciu o lasery diodowe oraz systemy IPL/VPL.

MEZOTERAPIA - skuteczna terapia w problemie łysienia
Najczęstszym wskazaniem do wykonania mezoterapii u mężczyzn są choroby włosów, w których dochodzi do utraty lub znacznego osłabienia struktury włosów. Mezoterapia jest niechirurgiczną metoda stosowaną przy regeneracji, poprawy wyglądu skóry, a także w leczeniu i profilaktyce łysienia. Dzięki śródskórnym wstrzyknięciom aktywnego preparatu poprawia się mikrokrążenie w skórze.

Ponadto panowie mogą skorzystać z takich zabiegów jak:
ULTRACONTOUR - usuwanie miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej, laser Syneron e-Max w technologii Elõs™ - usuwanie nadmiernego owłosienia - epilacja laserowa, fale radiowe IR/RF - poprawa napięcia skóry, usunięcie obwisłości policzków, podbródka, brzucha, ramion, usuwanie zmian skórnych laserowe, chirurgicznie, krioterapia, elektrokoagulacja, usuwanie tatuażu.

- Zabiegi wykonywane w Klinice Zdrowia i Piękna H&Bmed poprzedzane są zawsze konsultacją lekarską - mówi dr Hanna Olszewska. - W rezultacie połączone ze szczegółowym wywiadem są nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne.

NZOZ Klinika Zdrowia i Piękna H&Bmed, www.hbmed.pl oferuje także:

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki medycznej:
- modelowanie sylwetki: lipoliza chemiczna, lipoliza ultradźwiękowa - Ultracontour
- usuwanie zmarszczek - Botoks, Restylane, Juvederm, Surgiderm, fotoodmładzanie (VPL), system Radio Frequency (KDW Softlight IR/RF)
- modelowanie twarzy - Stylage, Voluma
- powiększanie, odmładzanie ust
- peelingi medyczne
- mezoterapia
- usuwanie znamion, włókniaków, brodawek
- kriochirurgia

zabiegi laserowe (Syneron e-Max w technologii Elős, laser diodowy VariLite, laser Neo-Yag Q-Switch, VPL):
- ujędranie skóry
- usuwanie owłosienia
- rozszerzone naczynka na twarzy
- zmiany naczyniowe kończyn dolnych
- trądzik różowaty
- przebarwienia i plamy posłoneczne
- piegi
- fotoodmładzanie
- usuwanie tatuażu

mikrodermabrazja - metoda Skin Jet
zabiegi pielęgnacyjne na twarz ciało
makijaż permanentny (znieczulenie stomatologiczne)
przedłużanie i zagęszczanie rzęs
pedicure i manicure pielęgnacyjne i medyczne

Lekarze specjaliści:
- dermatolog
- chirurg plastyczny
- endokrynolog
- lekarz dietetyk
- laryngolog
NZOZ Klinika Zdrowia i Piękna H&Bmed
www.hbmed.pl
zaprasza do swojej siedziby w Gdańsku, przy ul. Jaśkowa Dolina 8.

Zadzwoń i umów się na spotkanie, tel. (058) 341-12-30.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (3) 1 zablokowana

 • lekarz medycyny estetycznej...

  lekarz medycyny estetycznej... wśród specjalności lekarskich nie ma takiej specjalizacji.
  Opisywane zabiegi nie są wynalazkiem tejże" Kliniki."Od lat stosuje się takie zabiegi jak opisuje pani doktor..Więc nie można przywłaszczać sobie czegoś czego się nie stworzyło,udawać że jest się kimś kim się nie jest... Jest to po prostu nieuczciwe.
  Byłbym ostrożnym udając się do takiego" lekarza medycyny estetycznej"...

  • 4 0

 • Od kiedy botox, czyli jad kiełnasiany jest lekarstwem ?!

  Jaki ignorant formułuje takie opnie ?!

  • 1 0

 • KiełbBasiany, oczywiście

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Młodzieżowa Grupa Wsparcia

80 zł
warsztaty

Cukrzyca ciążowa pod kontrolą

badania

Cukrzyca ciążowa pod kontrolą

badania

Najczęściej czytane